Cilj ovog foruma je okupljanje što većeg broja magijskih iskustava i podataka o paganizmu na jednom mjestu, te stvaranje jedinstvene zajednice.

HomeHome  Kako koristiti ovaj Forum?Kako koristiti ovaj Forum?  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  
Novi članovi, dobrodošli. Blessed be.

Share | 

Lični oltari i alati

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Idi na stranicu : Previous  1, 2
AutorPoruka
Goddess_child

Broj komentara : 82

KomentarNaslov komentara: Re: Lični oltari i alati   Wed Sep 12, 2012 9:05 pm

Bio sam cak i u takvim situacijama, ali od tih 'ljudi' se samo treba udaljiti, drugacije ne mozes izaci na kraj... Ne pomaze ni razredni profesor, ni direktor pa cak i da im njihov dragi Isus sidje i kaze dve-tri ne bi pomoglo. Kljuc uspeha je samokontrola i ignorisanje. Ako ima nasilja, to je vec problem :S i to sam niko ne moze resiti...
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
magicgirl181

Broj komentara : 218
Mjesto : Zenica,BiH

KomentarNaslov komentara: Re: Lični oltari i alati   Fri Sep 14, 2012 4:47 pm

Goddess_child (citat):
Bio sam cak i u takvim situacijama, ali od tih 'ljudi' se samo treba udaljiti, drugacije ne mozes izaci na kraj... Ne pomaze ni razredni profesor, ni direktor pa cak i da im njihov dragi Isus sidje i kaze dve-tri ne bi pomoglo. Kljuc uspeha je samokontrola i ignorisanje. Ako ima nasilja, to je vec problem :S i to sam niko ne moze resiti...
Eeee,imaš pravo.Tu razredna profesorica ne pomaže.Još bi mi i natrljala nos kad bi saznala.Njena reakcija bi bila ovakva:
Neutral Neutral Neutral No No No pale pale pale Shocked Shocked Shocked affraid affraid affraid Mad Mad Mad
Ali zašto se javlja nasilje,nije mi jasno.Da li maltretiranje ikoga može činiti sretnim?
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika

Lični oltari i alati
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 2/2Idi na stranicu : Previous  1, 2