arcanum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Cilj ovog foruma je okupljanje što većeg broja magijskih iskustava i podataka o paganizmu na jednom mjestu, te stvaranje jedinstvene zajednice.
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  
Novi članovi, dobrodošli. Blessed be.

 

 Par crteža

Go down 
4 posters
AutorPoruka
Mist
Admin
Mist


Broj komentara : 332
Join date : 2008-08-14
Age : 31
Mjesto : Sarajevo

Par crteža Empty
KomentarNaslov komentara: Par crteža   Par crteža Icon_minitimeTue Aug 21, 2012 12:51 pm

Evo par crteža samo da podforum ne bude prazan Smile

Par crteža Letter10
Par crteža Obi_wa10
Par crteža Male_b11
Na vrh Go down
http://paganizam.wordpress.com/
Gandalf Sivi

Gandalf Sivi


Broj komentara : 26
Join date : 2010-12-12
Mjesto : Middle-Earth

Par crteža Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Par crteža   Par crteža Icon_minitimeTue Aug 21, 2012 3:34 pm

Imas li sta novo?
Na vrh Go down
Mist
Admin
Mist


Broj komentara : 332
Join date : 2008-08-14
Age : 31
Mjesto : Sarajevo

Par crteža Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Par crteža   Par crteža Icon_minitimeTue Aug 21, 2012 3:36 pm

Nemam, ali se nadam da ću uskoro imati.
Na vrh Go down
http://paganizam.wordpress.com/
Goddess_child

Goddess_child


Broj komentara : 82
Join date : 2012-08-25

Par crteža Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Par crteža   Par crteža Icon_minitimeFri Aug 31, 2012 12:24 am

Samo crtas? Smile
Inace, super su!
Na vrh Go down
Mist
Admin
Mist


Broj komentara : 332
Join date : 2008-08-14
Age : 31
Mjesto : Sarajevo

Par crteža Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Par crteža   Par crteža Icon_minitimeFri Aug 31, 2012 11:43 am

Hvala Very Happy malo sam eksperimentisala sa slikanjem ali nemam baš sad vremena da posvetim tome Smile
Na vrh Go down
http://paganizam.wordpress.com/
Goddess_child

Goddess_child


Broj komentara : 82
Join date : 2012-08-25

Par crteža Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Par crteža   Par crteža Icon_minitimeFri Aug 31, 2012 2:38 pm

Pa lepo Smile ja slikam bounce
Na vrh Go down
Mist
Admin
Mist


Broj komentara : 332
Join date : 2008-08-14
Age : 31
Mjesto : Sarajevo

Par crteža Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Par crteža   Par crteža Icon_minitimeFri Aug 31, 2012 2:40 pm

Bilo bi lijepo da pokreneš novu temu i staviš par svojih slika Very Happy
Na vrh Go down
http://paganizam.wordpress.com/
Fairy Hunter

Fairy Hunter


Broj komentara : 24
Join date : 2013-06-27
Age : 33

Par crteža Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Par crteža   Par crteža Icon_minitimeThu Jun 27, 2013 11:09 pm

Divno, i ja se bavim slikanjem amaterski, ulje i platno.
S tim da se bojim da je suviše amaterski Very Happy
Dobri su crteži, preporučujem korišćenje grafitnih olovki različite mekoće zbog senčenja i isticanja linija... Tj najmekša uvek ide na kraju, za detalje koji su najbitniji.
Na vrh Go down
Mist
Admin
Mist


Broj komentara : 332
Join date : 2008-08-14
Age : 31
Mjesto : Sarajevo

Par crteža Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Par crteža   Par crteža Icon_minitimeSun Jul 07, 2013 11:54 am

Fairy Hunter (citat):
Divno, i ja se bavim slikanjem amaterski, ulje i platno.
S tim da se bojim da je suviše amaterski Very Happy
Dobri su crteži, preporučujem korišćenje grafitnih olovki različite mekoće zbog senčenja i isticanja linija... Tj najmekša uvek ide na kraju, za detalje koji su najbitniji.

Hvala na savjetu Very Happy trebala bih se posvetiti crtanju malo više, ovako samo ponekad nacrtam nešto da vidim da nisam zaboravila.
Na vrh Go down
http://paganizam.wordpress.com/
Fairy Hunter

Fairy Hunter


Broj komentara : 24
Join date : 2013-06-27
Age : 33

Par crteža Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Par crteža   Par crteža Icon_minitimeThu Jul 18, 2013 7:22 pm

Mist (citat):
Fairy Hunter (citat):
Divno, i ja se bavim slikanjem amaterski, ulje i platno.
S tim da se bojim da je suviše amaterski Very Happy
Dobri su crteži, preporučujem korišćenje grafitnih olovki različite mekoće zbog senčenja i isticanja linija... Tj najmekša uvek ide na kraju, za detalje koji su najbitniji.

Hvala na savjetu :Dtrebala bih se posvetiti crtanju malo više, ovako samo ponekad nacrtam nešto da vidim da nisam zaboravila.

A sme li se znati sadržaj pisma sa prvog crteža Smile ?
Na vrh Go down
Mist
Admin
Mist


Broj komentara : 332
Join date : 2008-08-14
Age : 31
Mjesto : Sarajevo

Par crteža Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Par crteža   Par crteža Icon_minitimeSun Jul 21, 2013 10:12 am

Fairy Hunter (citat):
Mist (citat):
Fairy Hunter (citat):
Divno, i ja se bavim slikanjem amaterski, ulje i platno.
S tim da se bojim da je suviše amaterski Very Happy
Dobri su crteži, preporučujem korišćenje grafitnih olovki različite mekoće zbog senčenja i isticanja linija... Tj najmekša uvek ide na kraju, za detalje koji su najbitniji.

Hvala na savjetu :Dtrebala bih se posvetiti crtanju malo više, ovako samo ponekad nacrtam nešto da vidim da nisam zaboravila.

A sme li se znati sadržaj pisma sa prvog crteža Smile?

Nema pravog pisma Smile
Na vrh Go down
http://paganizam.wordpress.com/
Fairy Hunter

Fairy Hunter


Broj komentara : 24
Join date : 2013-06-27
Age : 33

Par crteža Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Par crteža   Par crteža Icon_minitimeFri Jul 26, 2013 1:16 pm

Mist (citat):
Fairy Hunter (citat):
Mist (citat):
Fairy Hunter (citat):
Divno, i ja se bavim slikanjem amaterski, ulje i platno.
S tim da se bojim da je suviše amaterski Very Happy
Dobri su crteži, preporučujem korišćenje grafitnih olovki različite mekoće zbog senčenja i isticanja linija... Tj najmekša uvek ide na kraju, za detalje koji su najbitniji.

Hvala na savjetu :Dtrebala bih se posvetiti crtanju malo više, ovako samo ponekad nacrtam nešto da vidim da nisam zaboravila.

A sme li se znati sadržaj pisma sa prvog crteža Smile?

Nema pravog pisma Smile

I ne treba da bude, jer umetnost ne treba samo da kopira realnost, već treba da postoji na svom nivou egzistencije kao stvarnost za sebe Smile. Kao vile i zmajevi. I treba videti ovcu u kutiji. Ako želiš mogu da otvorim pismo i kažem ti šta je unutra, naravno, uz dozvolu, pošto poštujem tuđu privatnost Very Happy
Na vrh Go down
Mist
Admin
Mist


Broj komentara : 332
Join date : 2008-08-14
Age : 31
Mjesto : Sarajevo

Par crteža Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Par crteža   Par crteža Icon_minitimeSat Jul 27, 2013 10:00 pm

Fairy Hunter (citat):
Mist (citat):
Fairy Hunter (citat):
Mist (citat):
Fairy Hunter (citat):
Divno, i ja se bavim slikanjem amaterski, ulje i platno.
S tim da se bojim da je suviše amaterski Very Happy
Dobri su crteži, preporučujem korišćenje grafitnih olovki različite mekoće zbog senčenja i isticanja linija... Tj najmekša uvek ide na kraju, za detalje koji su najbitniji.

Hvala na savjetu :Dtrebala bih se posvetiti crtanju malo više, ovako samo ponekad nacrtam nešto da vidim da nisam zaboravila.

A sme li se znati sadržaj pisma sa prvog crteža Smile?

Nema pravog pisma Smile

I ne treba da bude, jer umetnost ne treba samo da kopira realnost, već treba da postoji na svom nivou egzistencije kao stvarnost za sebe Smile. Kao vile i zmajevi.  I treba videti ovcu u kutiji. Ako želiš mogu da otvorim pismo i kažem ti šta je unutra, naravno, uz dozvolu, pošto poštujem tuđu privatnost Very Happy

Naravno, bilo bi interesantno Smile
Na vrh Go down
http://paganizam.wordpress.com/
Fairy Hunter

Fairy Hunter


Broj komentara : 24
Join date : 2013-06-27
Age : 33

Par crteža Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Par crteža   Par crteža Icon_minitimeMon Jul 29, 2013 1:25 am

:zvuk cepanja koverte, rasklapanja savijenog papira
Primalac – Magla
Pošiljalac - Kristalno Jezero

khm – khm.... dakle :

„Draga Maglo, ti u čijem hvatanju mnogi uzaludno protraće svoje živote, a poneko nešto i zaradi pokušavajući da te proda, pišem ti po četvrti put isto pismo s nadom da će nekako stići. Prvo je izgubleno jer je istrenirani golub pismonoša bio, iako pouzdan, jako star, pa je negde usput verovatno umro. Drugi, dosta mlađi bio je zaljubljive prirode pa je negde nad vilinskom šumom pronašao ljubav svog života zaboravivši gde je poslat. Trećeg je odnela oluja u zaboravljeno carstvo senki, odakle nikome nema povratka. I pošto su mi golubi ponestali ostaje da probam sa svojom snežnom sovom, najdražim ljubimcem kog držim u vlasništvu. Nahranio sam je belim mišem za sreću, oko glave joj okačio venac deteline sa četiri lista, izgovorio magični spel za pronalaženje najsigurnijih puteva i još jedan za utišavanje oluje.
Ako čitaš ove reči, pismo je dakle, stiglo, i uz još toliko sreće, detelina i belih miševa, dobiću odgovor. Kao što znaš, nalazim se u goblinskoj šumi između polja magičnih pečurki i doline šetajućeg drveća, i živim miran i tih život kristalnog jezera. Pišem ti jer mi je ponestalo pramenova tvoje kose od kojih vile ispliću svoje haljine i od kojih se prave maslačkove kuglice i beli cvetovi koji se otvaraju na vilinskom drveću u noćima punog meseca. Iako znam da dugujem za prethone isporuke magle, nadam se da ću dobiti još nekoliko pre nego budem u prilici da ih otplatim. Uglavnom, šaljem ti nekoliko divnih odraza noćnog neba, nekoliko odraza vila, i eho njihove pesme.
Yours truly,
Crystal Lake

Sledeće pismo čitaš ti Smile
Na vrh Go down
Mist
Admin
Mist


Broj komentara : 332
Join date : 2008-08-14
Age : 31
Mjesto : Sarajevo

Par crteža Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Par crteža   Par crteža Icon_minitimeFri Aug 02, 2013 11:46 am

Divno je, stvarno. Trebaće mi malo vremena da lijepo napišem dalje Very Happy
Na vrh Go down
http://paganizam.wordpress.com/
Fairy Hunter

Fairy Hunter


Broj komentara : 24
Join date : 2013-06-27
Age : 33

Par crteža Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Par crteža   Par crteža Icon_minitimeSun Aug 04, 2013 1:02 pm

Mist (citat):
Divno je, stvarno. Trebaće mi malo vremena da lijepo napišem dalje Very Happy
Naravno, bez žurbe Smile
Na vrh Go down
Sponsored content





Par crteža Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Par crteža   Par crteža Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Par crteža
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
arcanum :: Slobodni kutak :: Kreativni kutak-
Idi na: