arcanum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Cilj ovog foruma je okupljanje što većeg broja magijskih iskustava i podataka o paganizmu na jednom mjestu, te stvaranje jedinstvene zajednice.
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  
Novi članovi, dobrodošli. Blessed be.

 

 Proricanje budućnosti

Go down 
3 posters
AutorPoruka
magicgirl181

magicgirl181


Broj komentara : 218
Join date : 2011-10-15
Age : 26
Mjesto : Zenica,BiH

Proricanje budućnosti Empty
KomentarNaslov komentara: Proricanje budućnosti   Proricanje budućnosti Icon_minitimeSun Feb 12, 2012 5:46 pm

Okej,zanima me vaše mišljenje.Vjerujete li da se budućnost zaista može proreći,kojim sistemom to ide,do koje granice...???
Ja sam downloadala knjigu o tome (Marion Marč i Mekevers-4.knjiga-Proricanje budućnosti).
Mislila sam da bi nam dobro došla jedna tema o tome Very Happy Very Happy Very Happy

Moram napomenuti da pri "proricanju budućnosti" ne podrazumjevam gatanja i to sve.Čula sam da neki proriču budućnost putem meditacije,snova...
Na vrh Go down
Shadow Vanskelig

Shadow Vanskelig


Broj komentara : 148
Join date : 2011-10-14
Age : 27

Proricanje budućnosti Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Proricanje budućnosti   Proricanje budućnosti Icon_minitimeSun Feb 12, 2012 8:45 pm

Smatram i čvrsto vjerujem u to da se budućnost može vidjeti, ali jona koja je jako blizu. Jer, tko meni može jamčiti da ću doživjeti sutrašnji dan? Tko? Nitko. Moj tetak ima visak negdje, pokušao ga je pronaći prošle godine, ali bez uspjeha. Ove godine budemo sestrična i ja malo bolje prekopale njihov tavan pa ga možda i nađemo.

Uglavnom, vjerujem da možemo vidjeti što bi se moglo dogoditi prije ili kasnije, jer se budućnost konstantno mijenja, ovisno o našim odlukama.
Na vrh Go down
http://citacica.blog.hr/
magicgirl181

magicgirl181


Broj komentara : 218
Join date : 2011-10-15
Age : 26
Mjesto : Zenica,BiH

Proricanje budućnosti Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Proricanje budućnosti   Proricanje budućnosti Icon_minitimeSun Feb 12, 2012 10:16 pm

Shadow Vanskelig (citat):
Smatram i čvrsto vjerujem u to da se budućnost može vidjeti, ali jona koja je jako blizu. Jer, tko meni može jamčiti da ću doživjeti sutrašnji dan? Tko? Nitko. Moj tetak ima visak negdje, pokušao ga je pronaći prošle godine, ali bez uspjeha. Ove godine budemo sestrična i ja malo bolje prekopale njihov tavan pa ga možda i nađemo.

Uglavnom, vjerujem da možemo vidjeti što bi se moglo dogoditi prije ili kasnije, jer se budućnost konstantno mijenja, ovisno o našim odlukama.

I ja razmišljam otprilike tako.Budućnost je zacrtana dokle god mi idemo tim putem,ali čim promijenimo odluku,budućnost nam izgleda drukčije.
Međutim,nisam čula za neke pouzdane metode predviđanja budućnosti,osim astrologije koja je...da se tako izjasnim..."polupouzdana"
P.S.Želim ti sreću u potrazi za viskom.
Na vrh Go down
magla

magla


Broj komentara : 81
Join date : 2009-02-19
Age : 34
Mjesto : Brčko

Proricanje budućnosti Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Proricanje budućnosti   Proricanje budućnosti Icon_minitimeTue May 01, 2012 2:42 am

e ovako buducnost se mjenja i nije fiksna NIJE MOGUCE PRORCI NESTO ali se moze naslutit nesto .zasto je nostradamus pisao u stihoma zato sto metaforicko znacenje ima vise simbolike, Nase telo poseduje neku energiju tu energiju mozemo kontrolisat umom zato sto je to nase telo isto kosto pomeras ruku tako i sa svakim pomeranjem gruas milijarde elektrona u ljuskama u omotacu materije od koje je telo sastavljeno svako kretanje naelektrisanja je struja ,a struja se moze usmjeti ,nasa misao je strujni impuls i kada vrse operaciju mozga dotaknu negde ti se poceses ... tako i mi mislima gadjamo tacke u mozgu ... svaki elektron ima masu i ima gravitaciju i vibrira na odredjenoj eenergiji ukoliko mi uskladimo misli mozemo da mjenjamo buducnost ... sami kreiramu buducnost ali to sto kreiramo mozemo da procitamo ,

jer zivimo u proslosti ljudsko oko prima impulse iz okoline ,dok mozak razradi te imulse i da nam sliku prodje nekoliko trenutaka ,a mi hvatamo novu sliku uvek se izgubi nekolko trenutaka od slike do slike to su mili sekunde ... ali kada se saberu velike su za to vreme mi kreiramo buducnost koje nismo ni svesni. Ja nisam astrolog ali poznajem dosta dobro astrologiju i proucavam je verujem u nju ,ali uporedo naucno trazim objasnjenje za duhovno...ko je mars,venera... mars je rimski Bog rata ,venera boginja ljepote to su osobine planeta u astrologiji... ko je dao osobine tim planetama LJUDI ,sto vise ljudi veruje postaje istinitija i realnija,ja sam verujem u nju pa mi daje i rezultate ,ali ona se zasniva na traljavom matematickom proracunu kretanja planeta ...a matematika nije savrsena zasto se nemoze delit sa nulom nema smisla ? e nije tacno 0 je samo simbol u ovom slucaju broj za kolicinu jelde ? ja bi reko da se nesto moze podelit na nista ... ali opet postoji kamaru planeta koje na nas uticu a da toga nismo ni svesni i jos ih neznamo ,znaci verujem da smo svi tvorci svoje sudbine i da je zapisan KARAKTER OSOBE natalnom kartom (odnosno energijom u trenutku rodjenja) a sami biramo put u skladu sa nasim karaktetrom ,nekada jednostavno nevidimo resenje koje nam je pred nosom ...

znaci nemoguce je citat buducnost samo se moze naslutit neki dogadjaj ili kreirat buducnost na najbolji nacin u skladu sa natalnom kartom ili nekim drugim vidom pracenja trenutne energije ,pa zapocinjat u skladu sa energijom
Na vrh Go down
magicgirl181

magicgirl181


Broj komentara : 218
Join date : 2011-10-15
Age : 26
Mjesto : Zenica,BiH

Proricanje budućnosti Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Proricanje budućnosti   Proricanje budućnosti Icon_minitimeWed May 02, 2012 4:21 pm

magla (citat):
e ovako buducnost se mjenja i nije fiksna NIJE MOGUCE PRORCI NESTO ali se moze naslutit nesto .zasto je nostradamus pisao u stihoma zato sto metaforicko znacenje ima vise simbolike, Nase telo poseduje neku energiju tu energiju mozemo kontrolisat umom zato sto je to nase telo isto kosto pomeras ruku tako i sa svakim pomeranjem gruas milijarde elektrona u ljuskama u omotacu materije od koje je telo sastavljeno svako kretanje naelektrisanja je struja ,a struja se moze usmjeti ,nasa misao je strujni impuls i kada vrse operaciju mozga dotaknu negde ti se poceses ... tako i mi mislima gadjamo tacke u mozgu ... svaki elektron ima masu i ima gravitaciju i vibrira na odredjenoj eenergiji ukoliko mi uskladimo misli mozemo da mjenjamo buducnost ... sami kreiramu buducnost ali to sto kreiramo mozemo da procitamo ,
Da.Ali rekla bih da oko toga ima puno posla Very Happy Potrebne su godine i godine rada,jer nam takve sposobnosti nisu urođene,nego ih tek trebamo steći Very Happy
Na vrh Go down
Sponsored content





Proricanje budućnosti Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Proricanje budućnosti   Proricanje budućnosti Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Proricanje budućnosti
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
arcanum :: Spiritualnost :: Divinacija-
Idi na: