arcanum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Cilj ovog foruma je okupljanje što većeg broja magijskih iskustava i podataka o paganizmu na jednom mjestu, te stvaranje jedinstvene zajednice.
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  
Novi članovi, dobrodošli. Blessed be.

 

 Telekeniza,telepatija ...

Go down 
+2
magla
Jelena
6 posters
AutorPoruka
Jelena

Jelena


Broj komentara : 2
Join date : 2009-10-26
Age : 36
Mjesto : Tuzla

Telekeniza,telepatija ... Empty
KomentarNaslov komentara: Telekeniza,telepatija ...   Telekeniza,telepatija ... Icon_minitimeMon Oct 26, 2009 3:51 pm

Pozdrav,Zovem se Jelena i postala sam clan ovog foruma koji je jedan od boljih koji sam do sada vidjela.Sta bih rekla magija me je uvjek zanimala i uvjek sam osjecala da ima nesto, ali nikada nisam uspjela da dodjem do tog dijela sebe ,nadam se na cu ovdje da neke stvari razumijem.

Ono sto bih htjela da pitam imal koja od vas iskustva sa snagom telepatije,telekenize prizivanja elemenata i slicno pa pisite
Na vrh Go down
magla

magla


Broj komentara : 81
Join date : 2009-02-19
Age : 34
Mjesto : Brčko

Telekeniza,telepatija ... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Telekeniza,telepatija ...   Telekeniza,telepatija ... Icon_minitimeSat Oct 31, 2009 2:23 am

tesko je reci da iko ima toliko jaku auru i cakre da se poveze sa nekim predmetom pa da se kaze telekineiza .verujem da je moguca ali to su vec u domenu naucne fantastike neznam ni za jedan stvaran slucaj ali postoji i verujem da je moguca Smile sto se tice telepatije opet serem Previse gledas zvezdane staze to vec smatram nemogucim zamisli da se teleportujes i da se prilikom sklapanja tela opet nesto pobrce dobijes guzicu na licu oci na nogama i slicno ,kako covek moze a zivi ako se pokida na sitne komadice Very Happy ali opet da kazem da i mene jako zanima da cesto bas pokusavam vako da gledam u neku stvar i kontam da je pomaknem umom mogu reci da magija postoji da uticaj elemenata postoji i da najjace sto sam uspio je da je vetar odguro list koji sam ja blejio nekih 10 minuta dali je slucajno ili sam ja prizvo taj vetar neznam ali da sam ja to kontroliso to nema sanse tako da mozemo da mastamo jako puno ali ja gledam realano zivot oko sebe Smile
Na vrh Go down
Jelena

Jelena


Broj komentara : 2
Join date : 2009-10-26
Age : 36
Mjesto : Tuzla

Telekeniza,telepatija ... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Telekeniza,telepatija ...   Telekeniza,telepatija ... Icon_minitimeSat Oct 31, 2009 4:43 pm

Zdravo,pod 1 drago mi je da je neko odgovorio na moju temu i da uopste ovdje ima ljudi.A pod 2 svjesna sam energije oko sebe i ja vjerujem u sve i smatram da je sve moguce jer je energija nesto sto je rijetko ko uspio da savlada ali ima primjera npr.Saibaba koji materijalizira stvari ispred sebe i koji je telepat.Ja nisam mislila na teleportaciju nego sam mislila na telepatiku kao citanje misli ili osjecaja ljudi telepati su osobe koji osjete bol drugih osjete tugu radost iako nisu ni tuzni ni radosni oni se pocnu smijati pored osobe koja se smije jer kupe energiju njihovu na to sam mislila.A za elemente postoje vjezbe za kontrolu i prizivanje elemenata ali ja to znanje nemogu nigjde na nadjem pa ako ima neko nesto volilabih kad bi mi odgovorio Hvala
Na vrh Go down
Dantea

Dantea


Broj komentara : 9
Join date : 2010-06-06
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

Telekeniza,telepatija ... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Telekeniza,telepatija ...   Telekeniza,telepatija ... Icon_minitimeSun Jun 06, 2010 3:52 pm

To ti treba puuuno meditacije, pa tek onda mozes probat s praksom. Smile
Na vrh Go down
magla

magla


Broj komentara : 81
Join date : 2009-02-19
Age : 34
Mjesto : Brčko

Telekeniza,telepatija ... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Telekeniza,telepatija ...   Telekeniza,telepatija ... Icon_minitimeSun Jun 06, 2010 8:56 pm

ja i nasa kolegica forumasica freya smo eksperimentisali neke stvari a da međusobno nismo ni znali naime ja sam telepatiju testiro na njoj a u isto vreme je ona tu istu telčepatiju testirala na meni a oboje nismo ni pomisljali da se razotkirjemo jedno drugome uglavnom desilo se to da su joj se prenele misli sto sam ja njoj slao a meni su se prenjele njene misli ustvari mislili smo na istu stvar xD sustina je bila da neznam ko je koga uspio da zacara i da mu prenese svoje misli dali ona meni ili ja njoj ali cinjenica je da smo uspeli sve je počelo jedne veceri i to ne bilo kakve veceri tu je posredovala treca vestica iako ona sebe nenaziva vesticom ali mi je radila neki ritual za i ja sam pauziro sa magijom od tada pa nadalje ima vise od pola godine Sad neznam nasta ce izac necu da se zalecem da neuserem stvari sa svojim ritualima nije mi lepo ali nemam neku potrebu trenutno xD sustina je bila da je bas te večeri mene freya (ILDA ) pitala jeli jeli verujes u komunikaciju mislima reko ja nako malo me zainteresovalo gde sam ja na njoj vezbo reko verujem kaze ona meni da je testirala na meni i pita dali mi se prenelo reko ja sam testiro na tebi i sustina je bila da smo dobili ono sto smo slali ali na koji nacin neznam jos ostaje tajna svakako da je imo veze ovaj ritual trece osobe tu jer sam slao i pre ali ona je bas tu vece kad je meni rađen ritual mene pitala verujem li u telepatiju xD
Na vrh Go down
Dantea

Dantea


Broj komentara : 9
Join date : 2010-06-06
Age : 30
Mjesto : Sarajevo

Telekeniza,telepatija ... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Telekeniza,telepatija ...   Telekeniza,telepatija ... Icon_minitimeWed Jun 09, 2010 8:54 pm

Haj mi opisi ritual, sta moram uraditi da bi nekome mogla procitati misli (pliz detaljno).
Na vrh Go down
Mist
Admin
Mist


Broj komentara : 332
Join date : 2008-08-14
Age : 31
Mjesto : Sarajevo

Telekeniza,telepatija ... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Telekeniza,telepatija ...   Telekeniza,telepatija ... Icon_minitimeSun Dec 12, 2010 1:31 pm

magla (citat):
ja i nasa kolegica forumasica freya smo eksperimentisali neke stvari a da međusobno nismo ni znali naime ja sam telepatiju testiro na njoj a u isto vreme je ona tu istu telčepatiju testirala na meni a oboje nismo ni pomisljali da se razotkirjemo jedno drugome uglavnom desilo se to da su joj se prenele misli sto sam ja njoj slao a meni su se prenjele njene misli ustvari mislili smo na istu stvar xD sustina je bila da neznam ko je koga uspio da zacara i da mu prenese svoje misli dali ona meni ili ja njoj ali cinjenica je da smo uspeli sve je počelo jedne veceri i to ne bilo kakve veceri tu je posredovala treca vestica iako ona sebe nenaziva vesticom ali mi je radila neki ritual za i ja sam pauziro sa magijom od tada pa nadalje ima vise od pola godine Sad neznam nasta ce izac necu da se zalecem da neuserem stvari sa svojim ritualima nije mi lepo ali nemam neku potrebu trenutno xD sustina je bila da je bas te večeri mene freya (ILDA ) pitala jeli jeli verujes u komunikaciju mislima reko ja nako malo me zainteresovalo gde sam ja na njoj vezbo reko verujem kaze ona meni da je testirala na meni i pita dali mi se prenelo reko ja sam testiro na tebi i sustina je bila da smo dobili ono sto smo slali ali na koji nacin neznam jos ostaje tajna svakako da je imo veze ovaj ritual trece osobe tu jer sam slao i pre ali ona je bas tu vece kad je meni rađen ritual mene pitala verujem li u telepatiju xD

Probaj detaljnije opisati proces koncentracije i možda čak neke vrste meditacije koje radiš ako radiš.
Na vrh Go down
http://paganizam.wordpress.com/
magla

magla


Broj komentara : 81
Join date : 2009-02-19
Age : 34
Mjesto : Brčko

Telekeniza,telepatija ... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Telekeniza,telepatija ...   Telekeniza,telepatija ... Icon_minitimeMon Dec 13, 2010 8:14 pm

da napisem za ovaj ovde dio to se odvilo uz posrestvo treće osobe i vizulacije su bile vise kao smetnja i dekoncentracija i meni i njoj, tako da smatram da je to uticaj trece osobe to jest jedne poznatije vestice

jer ona mi je te večeri radila ritual jedan a ja sam se samo opustio i nisam razmisljo niocemu slike su same dolazile.ALI SAM JOJ PRE TOGA VJEZBO VIZULACIJE KAKO CU JA DOC KOD NJE U SRAJEVO, KAKO SE NALAZIM SNJOM TAKVE SAM SLIKE IMO PRED OCIMA a onda mi je jedne večeri " GORDANA DRAGISIĆ " RADILA RITUALE NA TRENUTAK KADA SAM SE OPUSTIO POČEO SAM DRHTAT SAM OD SEBE TRESO SAM SE I NAJEDNOM JE PRESTALO I KRENULO JE SVE MIRNO FALI SAMO JEDAN RITUAL DA SE OSTVARI RECIMO DA SE OSTVARIO ONAJ KOJI NISAM VEROVO DA CE SE OSTVARIT (UKRATKO DOBIO SAM 15000 EURA SA NEBA MI PALO )A ONAJ ZA KOJI SAM SE NADO JOS NIJE Sad

posle toga počela je priča sa ildom na msn i krenili smo o telepatiji i kako mi ova radila ritual i sasvim slucajno smo nasli zajedsnicku temu razgovora da smo vezbali jedno na drugom i da se prenelo Smile
Na vrh Go down
magicgirl181

magicgirl181


Broj komentara : 218
Join date : 2011-10-15
Age : 26
Mjesto : Zenica,BiH

Telekeniza,telepatija ... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Telekeniza,telepatija ...   Telekeniza,telepatija ... Icon_minitimeWed Jan 04, 2012 5:24 pm

Ja znam dosta o tome.pa ću napisati nešto.

-telekineza-općenito manipuliranje predmetima,a još ću objasniti o tome kasnije.
-aerokineza-sposobnost manipulacije vazduhom
-pirokineza-sposobnost manipulacije vatrom
-hidrokineza-sposobnost manipulacije vodom
-kriokineza-sposobnost manipulacije ledom
-elektrokineza-sposobnost manipulacije strujom i električnim česticama iz vazduha
-atmokineza-sposobnost manipulacije atmosferskim prilikama
-geokineza-sposobnost manipulacije zemljom i tlom
-fotokineza-sposobnost manipulacije svetlom
Za ovakve vrste korištenja uma Razz potrebno je mnogo više nego što se zamisliti može.Ponekad su potrebne godine rada da bismo uspostavili tzv.vezu sa vlastitim umom.Činjenica je da mi,ljudi koristimo samo 20% mozga.Ako vam ne ide telekineza kao opći način manipuliranja predmetima,onda je možda bolje pokušati nešto od ovoga što sam navela.

Sjednite negdje gdje vam je udobno,namjestite se tako da vam ništa oko vas ne odvlači pažnju (nemojte si namjestiti da vam bude previše udobno,jer sam ja jednom tako zaspala Sleep ).Koncentrišite se na jedan predmet.Poželjno je da bude svetlijih boja i lagan.Izbacite sve druge misli iz glave (dečka/curu,djecu,ako imate,da li vam je hladno,vruće...).Zamislite energiju kako protiče kroz vas,onako kako vi želite.I usmjeravajte tu energiju ka predmetu,zamišljajući kako ga mičete kao dio vlastitog tijela.

Da vas ne razočaram,nećete uspjeti prvi put,ali hoćete jednog dana.Vjerujte mi,moja sestra može samo pomalo zaljuljati gumenu lopticu i nakon toga ju boli glava od naprezanja,ali barem zna da je tako nešto moguće.Ona me je ovako učila,ali meni to još uvijek ne ide No
Na vrh Go down
Atena

Atena


Broj komentara : 19
Join date : 2012-01-18

Telekeniza,telepatija ... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Telekeniza,telepatija ...   Telekeniza,telepatija ... Icon_minitimeWed Jan 18, 2012 10:11 pm

Ja izučam telekinezu oko pola godine ja msm. Pokušavam, vježbam.. Jedino što sam uspjela je zaustaviti kazaljku sata nakon 15 minuta buljenja u nju. Glava me bolila posle toga. Ne znam da li je bila slučajnost ili šta,ali eto.. Inače od malena su mi govorili da imam 'nešto', i od malena sam nekako povezana sa magijom. I drago mi što sam ovde pronašla ljude slične meni Smile
Na vrh Go down
Sponsored content





Telekeniza,telepatija ... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Telekeniza,telepatija ...   Telekeniza,telepatija ... Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Telekeniza,telepatija ...
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
arcanum :: Spiritualnost :: Sve i svašta-
Idi na: