Cilj ovog foruma je okupljanje što većeg broja magijskih iskustava i podataka o paganizmu na jednom mjestu, te stvaranje jedinstvene zajednice.

HomeHome  Kako koristiti ovaj Forum?Kako koristiti ovaj Forum?  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  
Novi članovi, dobrodošli. Blessed be.

Share | 

Zivot poslije smrti ?

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Idi na stranicu : Previous  1, 2
AutorPoruka
magicself

Broj komentara : 104

KomentarNaslov komentara: Re: Zivot poslije smrti ?   Fri Feb 24, 2012 3:38 am

Zvuci zanimljivo ali sta ako zivim u stanu??? Jel to znaci da imam zmiju cuvarstanku XD salim se. Ja iskreno na zmije gledam kao na veoma mocna stvorenja Very Happy Uglavnom mogu sa sigurnoscu potvrditi da ona najavljuje nesrece!!! Jednom sam zmiju video oko svoje zgrade kad ono za jedno pola sata meni u goste dodje moja razrednica,inace mamina dobra prijateljica i kaze joj za tricu iz bosanskog koju sam skrivao dok je ne popravim.Kud vece nesrece nego da ti razredna dodje u goste XD
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Shadow Vanskelig

Broj komentara : 148

KomentarNaslov komentara: Re: Zivot poslije smrti ?   Fri Feb 24, 2012 7:23 pm

Ravnateljica moje škole je mamina dobra prijateljica. Eto ti veće nesreće xDD
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika http://citacica.blog.hr/
moonlight drive

Broj komentara : 242

KomentarNaslov komentara: Re: Zivot poslije smrti ?   Fri Feb 24, 2012 8:54 pm

Apsolutno. Very Happy Moja mama je dobra sa bibliotekarkom, izgleda da sam ja ovde najbolje prošao što se toga tiče. lol!

Inače, pa verovatno je tu negde iako živiš u stanu, samo što je recimo možda dosta češće napolju. Mislim da one ne bi nas napustile iako živimo u stanu. Koje je boje bila ta zmija, ako se sećaš? A dobro, to nije baš tolika nesreća kolike sve mogu biti, ali sigurno je da tada nije bilo poželjno da ti razredna dođe u goste. Very Happy

Šta mislite o nemuštom jeziku? Može li se naučiti? Smile
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
magicself

KomentarNaslov komentara: Re: Zivot poslije smrti ?   Sat Feb 25, 2012 12:34 am

Boginje mi, ti si najbolje prosao Very Happy Posle kad je otisla morao sam prociscavat prostor zalfijom da oteram njenu energiju XD sta je to nemusti jezik????Nikad cuo!A sto se tice zmije bila je zelene boje,kao trava, umalo da je zgazim Sad
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
moonlight drive

KomentarNaslov komentara: Re: Zivot poslije smrti ?   Sat Feb 25, 2012 1:39 am

Hahaha, koja priventiva. lol! Very Happy
Za nemušti jezik neko kaže da je jezik isključivo zmija, a neko da je to jezik svih životinja. Ja sam skloniji ovom drugom mišljenju, jer je dokazano koliko se životinje razumeju međusobno. Smile Nemušti jezik se pominje u dosta naših narodnih bajki, a jedan čovek (zaboravih kako se zove, uglavnom je neki naš druid) je rekao kako zna nemušti jezik i da redovno razgovara sa zmijama.

Pa, šta mislite? Very Happy
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
magicself

KomentarNaslov komentara: Re: Zivot poslije smrti ?   Sat Feb 25, 2012 1:49 am

Neverovatno Shocked I ja znam nemusti jezik!!!Cim moja macka pocne da mjauce , odmah znam da hoce da joj otvorim balkon da izvrsi nuzdu XD ja mislim da je nije mooguce pricati sa zivotinjama na taj nacin!Ja vise misli da se sa njima komunicira mentalnim slikama ili empatijom( nisam siguran da li se pise ,,empatia,, ili ,,empatija,, XD)
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
moonlight drive

KomentarNaslov komentara: Re: Zivot poslije smrti ?   Sat Feb 25, 2012 2:04 am

Pa to je sigurno jedan od načina da ti kaže da hoće da izađe. Smile
Ja mislim da ipak može, čuo sam za primere da ljudi razgovaraju sa pticama, vukovima itd. Nije to jedini način razgovaranja sa životinjama, ali sigurno jeste jedan od mogućih.
Poslaću ti jedan link u Brbljaonici, da više ne skrećemo ovde sa teme. Very Happy
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Zivot poslije smrti ?   Today at 11:15 pm

Na vrh Go down

Zivot poslije smrti ?
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 2/2Idi na stranicu : Previous  1, 2