arcanum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Cilj ovog foruma je okupljanje što većeg broja magijskih iskustava i podataka o paganizmu na jednom mjestu, te stvaranje jedinstvene zajednice.
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  
Novi članovi, dobrodošli. Blessed be.

 

 Predstavljamo se...

Go down 
+54
effy
AirChrysalis
Karmen
pentacle
Fairy Hunter
Max Magnus
Mimi
Aradia
seeker2411
Witchy Witch
Yamshid
medeja
jovanaa
Velebitkinja
magicgirl181
MoonChild
sibila wicca
Baphomet
TheBlueEyedWolf
Atena
Phoenix Infernum
Scorpion
Shadow Vanskelig
Little.Hunter
LonelyMortisha
Malefiz
Aiša
Monsterlove
luna08
Devotion
Gandalf Sivi
chacruna
Dantea
merlin715
Nova
Nella_92
Pumpkin
Aleister Crowley
Aurora
Gea
Equinox
Soul
LithahEla.
oldtree
Lukrecia
Freya
xX..pOiSoN_kIsS..Xx
magla
Ne mogu da se ulogujem!MG
Sena
Ester
moonlight drive
GothicAngel
Night Bird
58 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorPoruka
LonelyMortisha

LonelyMortisha


Broj komentara : 9
Join date : 2011-08-28
Age : 34
Mjesto : Sarajevo

Predstavljamo se... - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Oh!   Predstavljamo se... - Page 3 Icon_minitimeSun Aug 28, 2011 2:30 am

Zaboravila sam reći-moja specijalnost su snovi i na tu temi pišem zadnjih mjesec dana.
Na vrh Go down
moonlight drive

moonlight drive


Broj komentara : 242
Join date : 2008-10-10

Predstavljamo se... - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predstavljamo se...   Predstavljamo se... - Page 3 Icon_minitimeSun Aug 28, 2011 1:16 pm

Dobrodošla! Sve najbolje i lep provod na forumu! Smile
Na vrh Go down
LonelyMortisha

LonelyMortisha


Broj komentara : 9
Join date : 2011-08-28
Age : 34
Mjesto : Sarajevo

Predstavljamo se... - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Aaaaaaa!!!   Predstavljamo se... - Page 3 Icon_minitimeSun Aug 28, 2011 1:17 pm

moonlight drive (citat):
Dobrodošla! Sve najbolje i lep provod na forumu! Smile

Ipak nije mrtav forum! Very Happy Hvala!!
Na vrh Go down
moonlight drive

moonlight drive


Broj komentara : 242
Join date : 2008-10-10

Predstavljamo se... - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predstavljamo se...   Predstavljamo se... - Page 3 Icon_minitimeSun Aug 28, 2011 1:24 pm

LonelyMortisha (citat):
moonlight drive (citat):
Dobrodošla! Sve najbolje i lep provod na forumu! Smile

Ipak nije mrtav forum! Very Happy Hvala!!

Ma nije mrtav, samo je trenutno malo u stanju hibernacije... Very Happy Ali izgleda da se polako budi. Smile
Nema na čemu! Smile
Na vrh Go down
LonelyMortisha

LonelyMortisha


Broj komentara : 9
Join date : 2011-08-28
Age : 34
Mjesto : Sarajevo

Predstavljamo se... - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predstavljamo se...   Predstavljamo se... - Page 3 Icon_minitimeSun Aug 28, 2011 1:33 pm

moonlight drive (citat):
LonelyMortisha (citat):
moonlight drive (citat):
Dobrodošla! Sve najbolje i lep provod na forumu! Smile

Ipak nije mrtav forum! Very Happy Hvala!!

Ma nije mrtav, samo je trenutno malo u stanju hibernacije... Very Happy Ali izgleda da se polako budi. Smile
Nema na čemu! Smile

Ma, malo me je deprimiralo kad sam vidjela da neki ćlanovi nisu nikad dolazili, a neki zadnji put prije 2-3g. :S
Ima li neki poseban razlog da je postalo tako pusto? Možemol' kako pokrenuti stvari? jocolor
Na vrh Go down
moonlight drive

moonlight drive


Broj komentara : 242
Join date : 2008-10-10

Predstavljamo se... - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predstavljamo se...   Predstavljamo se... - Page 3 Icon_minitimeSun Aug 28, 2011 1:44 pm

LonelyMortisha (citat):
moonlight drive (citat):
LonelyMortisha (citat):
moonlight drive (citat):
Dobrodošla! Sve najbolje i lep provod na forumu! Smile

Ipak nije mrtav forum! Very Happy Hvala!!

Ma nije mrtav, samo je trenutno malo u stanju hibernacije... Very Happy Ali izgleda da se polako budi. Smile
Nema na čemu! Smile

Ma, malo me je deprimiralo kad sam vidjela da neki ćlanovi nisu nikad dolazili, a neki zadnji put prije 2-3g. :S
Ima li neki poseban razlog da je postalo tako pusto? Možemol' kako pokrenuti stvari? jocolor

Pa to da. :/ Neki se samo tako registruju, a uopšte ništa ne pišu. A neki se samo registruju i nikad više ni ne dođu. A neki su jednostavno nestali. :S Ne znam šta je s ljudima. Ali mislim da je ovo jedan lepo osmišljen i kvalitetan forum i mislim da bi baš bilo dobro da zaživi ponovo. Pa, koliko ja vidim ovde u ovim krajevima ima ljudi koji gaje veliko interesovanje prema ovoj oblasti i mislim da bi se mnogo njih lepo pronašlo na ovom forumu. Samo šteta što verovatno ne čuju za njega. Pa mislim da bi se forum trebao malo reklamirati na nekim mestima, recimo grupama na Facebook-u koje takođe prate ovu tematiku, pa će samim tim i forum biti poznatiji, a mislim da će i imati više članova. Ja sam mislio i da pokrenem jedan internet časopis koji može biti kao neki glasnik ovog foruma, ali izgleda da je slab odziv onih koji bi se bavili nekim takvim časopisom, nažalost. Šta ti misliš? Smile
Na vrh Go down
LonelyMortisha

LonelyMortisha


Broj komentara : 9
Join date : 2011-08-28
Age : 34
Mjesto : Sarajevo

Predstavljamo se... - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predstavljamo se...   Predstavljamo se... - Page 3 Icon_minitimeSun Aug 28, 2011 2:06 pm

moonlight drive (citat):
LonelyMortisha (citat):
moonlight drive (citat):
LonelyMortisha (citat):
moonlight drive (citat):
Dobrodošla! Sve najbolje i lep provod na forumu! Smile

Ipak nije mrtav forum! Very Happy Hvala!!

Ma nije mrtav, samo je trenutno malo u stanju hibernacije... Very Happy Ali izgleda da se polako budi. Smile
Nema na čemu! Smile

Ma, malo me je deprimiralo kad sam vidjela da neki ćlanovi nisu nikad dolazili, a neki zadnji put prije 2-3g. :S
Ima li neki poseban razlog da je postalo tako pusto? Možemol' kako pokrenuti stvari? jocolor

Pa to da. :/ Neki se samo tako registruju, a uopšte ništa ne pišu. A neki se samo registruju i nikad više ni ne dođu. A neki su jednostavno nestali. :S Ne znam šta je s ljudima. Ali mislim da je ovo jedan lepo osmišljen i kvalitetan forum i mislim da bi baš bilo dobro da zaživi ponovo. Pa, koliko ja vidim ovde u ovim krajevima ima ljudi koji gaje veliko interesovanje prema ovoj oblasti i mislim da bi se mnogo njih lepo pronašlo na ovom forumu. Samo šteta što verovatno ne čuju za njega. Pa mislim da bi se forum trebao malo reklamirati na nekim mestima, recimo grupama na Facebook-u koje takođe prate ovu tematiku, pa će samim tim i forum biti poznatiji, a mislim da će i imati više članova. Ja sam mislio i da pokrenem jedan internet časopis koji može biti kao neki glasnik ovog foruma, ali izgleda da je slab odziv onih koji bi se bavili nekim takvim časopisom, nažalost. Šta ti misliš? Smile


E, pa to bi bilo extrica! Mislim, ko samo proučava ne mora ići dalje odavde, ali ko je za intenzivnija druženja i manje brine za anonimnost, fb je idealan! Reklamirat forum je lako jer ima mnogo wiccanskih grupa i stranica, u kojima sam i ja učlanjena. Zašto ne bi širili krug prijatelja i na ostalim profilima i sajtovima? Praktičnije je a i češće se posjećuje. Ja sam ovaj forum jedva našla i to slučajno, dok sam npr. na fb svaki dan. A časopis je super ideja! Very Happy Ima nas i pjesnika, ne samo onih koji bi pisali o prakticiranju vještičarenja. Ajde da okupimo opet ljude! Very Happy
Na vrh Go down
moonlight drive

moonlight drive


Broj komentara : 242
Join date : 2008-10-10

Predstavljamo se... - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predstavljamo se...   Predstavljamo se... - Page 3 Icon_minitimeSun Aug 28, 2011 3:12 pm

LonelyMortisha (citat):
moonlight drive (citat):
LonelyMortisha (citat):
moonlight drive (citat):
LonelyMortisha (citat):
moonlight drive (citat):
Dobrodošla! Sve najbolje i lep provod na forumu! Smile

Ipak nije mrtav forum! Very Happy Hvala!!

Ma nije mrtav, samo je trenutno malo u stanju hibernacije... Very Happy Ali izgleda da se polako budi. Smile
Nema na čemu! Smile

Ma, malo me je deprimiralo kad sam vidjela da neki ćlanovi nisu nikad dolazili, a neki zadnji put prije 2-3g. :S
Ima li neki poseban razlog da je postalo tako pusto? Možemol' kako pokrenuti stvari? jocolor

Pa to da. :/ Neki se samo tako registruju, a uopšte ništa ne pišu. A neki se samo registruju i nikad više ni ne dođu. A neki su jednostavno nestali. :S Ne znam šta je s ljudima. Ali mislim da je ovo jedan lepo osmišljen i kvalitetan forum i mislim da bi baš bilo dobro da zaživi ponovo. Pa, koliko ja vidim ovde u ovim krajevima ima ljudi koji gaje veliko interesovanje prema ovoj oblasti i mislim da bi se mnogo njih lepo pronašlo na ovom forumu. Samo šteta što verovatno ne čuju za njega. Pa mislim da bi se forum trebao malo reklamirati na nekim mestima, recimo grupama na Facebook-u koje takođe prate ovu tematiku, pa će samim tim i forum biti poznatiji, a mislim da će i imati više članova. Ja sam mislio i da pokrenem jedan internet časopis koji može biti kao neki glasnik ovog foruma, ali izgleda da je slab odziv onih koji bi se bavili nekim takvim časopisom, nažalost. Šta ti misliš? Smile


E, pa to bi bilo extrica! Mislim, ko samo proučava ne mora ići dalje odavde, ali ko je za intenzivnija druženja i manje brine za anonimnost, fb je idealan! Reklamirat forum je lako jer ima mnogo wiccanskih grupa i stranica, u kojima sam i ja učlanjena. Zašto ne bi širili krug prijatelja i na ostalim profilima i sajtovima? Praktičnije je a i češće se posjećuje. Ja sam ovaj forum jedva našla i to slučajno, dok sam npr. na fb svaki dan. A časopis je super ideja! Very Happy Ima nas i pjesnika, ne samo onih koji bi pisali o prakticiranju vještičarenja. Ajde da okupimo opet ljude! Very Happy

Slažem se! Samo treba da se više reklamira. Very Happy Ja ću sad početi da reklamiram forum po internet grupama i stranicama, i probaću da dovedem neke ljude za koje otprilike mislim da bi se lepo snašli ovde i da bi bili aktivni. A što se tiče ostalih sajtova, i to je super ideja. Smile Neki dan sam naleteo na par nekih Wicca sajtova za koje pre stvarno nisam čuo. Vidi se da se širi krug ljudi koji se pronalaze u svemu ovome. Smile A iskreno nisam viđao dosta Wicca foruma sa ovih prostora. Srećem forume koji imaju sekciju o Wicci, ali ne i da je ceo forum njoj posvećen. I zbog toga bi takođe ovaj forum bio tako svojstven kada bi okupio sve ljude koji se interesuju ovde. Može se izvesti, samo je potrebno malo truda i kreativnosti. Very Happy Predviđam dobru budućnost ovom forumu! Very Happy
Na vrh Go down
magla

magla


Broj komentara : 81
Join date : 2009-02-19
Age : 34
Mjesto : Brčko

Predstavljamo se... - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predstavljamo se...   Predstavljamo se... - Page 3 Icon_minitimeSun Aug 28, 2011 6:28 pm

LonelyMortisha
Citat :
Ipak nije mrtav forum! Very Happy Hvala!!


nije al jedva dise krivac su facebook grupe pa svi napustise a imeni fale neki clanovi niko se njevlja jedno sam vreme samo ja ulazio vako doletim samo kad vidim da i mi
stigne na mail notifikacija Very Happy pozz i dobro dosla
Na vrh Go down
LonelyMortisha

LonelyMortisha


Broj komentara : 9
Join date : 2011-08-28
Age : 34
Mjesto : Sarajevo

Predstavljamo se... - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predstavljamo se...   Predstavljamo se... - Page 3 Icon_minitimeMon Aug 29, 2011 11:10 am

magla (citat):
LonelyMortisha
Citat :
Ipak nije mrtav forum! Very Happy Hvala!!


nije al jedva dise krivac su facebook grupe pa svi napustise a imeni fale neki clanovi niko se njevlja jedno sam vreme samo ja ulazio vako doletim samo kad vidim da i mi
stigne na mail notifikacija Very Happy pozz i dobro dosla

Ej, pozz i hvala! Smile
Reci mi, što dalje? Ima li neka tema koja fali da se obradi a koja bi mogla biti interesantna? Mislila sam otvoriti rubriku tumačenja snova, ako ko poželi saznat simboliku... Pokušat ću proslijediti na fb link za forum, nadam se da će se makar nekolicina odazvat..
Na vrh Go down
moonlight drive

moonlight drive


Broj komentara : 242
Join date : 2008-10-10

Predstavljamo se... - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predstavljamo se...   Predstavljamo se... - Page 3 Icon_minitimeMon Aug 29, 2011 2:57 pm

Hm, pa, što se tema tiče, šta znam. Ima i sad dosta tema na kojima nema puno aktivnosti, ali naravno da nije na odmet otvoriti još neke. Mislim da bi mogli otvoriti i još par podforuma kao što su na primer umetnost, muzika, književnost... Smile
I otvarati što više tema u već postojanim podforumima. Takođe treba i objavljivati sve zanimljivosti i informacije koje prikupimo, kako bi forum bio kvalitetniji a kako bi i bio prihvatljiviji drugim ljudima. I ja ću početi da reklamiram uskoro forum, pa ćemo videti hoće ki nešto biti od toga. Very Happy

I da, otvori temu o tumačenju snova. Smile Sigurno će biti veliko interesovanje, a vala ima tu stvari i koje mene zanimaju... Very Happy
Na vrh Go down
magla

magla


Broj komentara : 81
Join date : 2009-02-19
Age : 34
Mjesto : Brčko

Predstavljamo se... - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predstavljamo se...   Predstavljamo se... - Page 3 Icon_minitimeTue Aug 30, 2011 9:32 pm

moonlight drive (citat):

I otvarati što više tema u već postojanim podforumima. Takođe treba i objavljivati sve zanimljivosti i informacije koje prikupimo, kako bi forum bio kvalitetniji a kako bi i bio prihvatljiviji drugim ljudima. I ja ću početi da reklamiram uskoro forum, pa ćemo videti hoće ki nešto biti od toga. Very Happy
ssovim delom se slazem da sam ja admin kosto nisam ja bi puno poradio na ovom sad nemam mogucnosti a admini su se uljenili treba smarat sve clanove putem mail servisa admin foruma moze slat poruke da posalje svima naziv neke teme i nesto o tome onda unjet rubriku smjeha,viceva i tako ovo pre svega treba da bude smjesna i zabavna stranica na koju cu ljudi dolazit da se opuste al i da nesto nauce

onda bi trebalo da najmanje jednom sedmicno svakom clanu dodelimo po neku temu lupam ako je to astrologija tvoja tema je pluton moja mars od nekog sestog devica i tako da taj clan kao da radi seminarski sto vise prikupi podataka na tu temu da drugi neodsudjuju neg samo dodaju jos nesto novo al za sve moramo imat zajednicki jezik i volju nemozemo mi ako se neslazemo okoo nekih stvari nije moje i vase misljenje isto tu je problem zato naucit nesto je moguce samo uz par ljudi koji imaju volju strpljenje i koncentarciju na ono sto rade ja prvi nemogu svake sedmice al da se 2 put mjesecno odradi neka tema tako ma forum bi ozivio nenormalno pozelio sam neke clanove foruma nejavljaju se koda su izumrli neki su samo bili u prolaznoj fazi al u nekim duboko u njima i dalje gori plamen strasti i ljubavi prema okultnom al ih treba podtaknut
Na vrh Go down
moonlight drive

moonlight drive


Broj komentara : 242
Join date : 2008-10-10

Predstavljamo se... - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predstavljamo se...   Predstavljamo se... - Page 3 Icon_minitimeWed Aug 31, 2011 2:54 am

magla (citat):
moonlight drive (citat):

I otvarati što više tema u već postojanim podforumima. Takođe treba i objavljivati sve zanimljivosti i informacije koje prikupimo, kako bi forum bio kvalitetniji a kako bi i bio prihvatljiviji drugim ljudima. I ja ću početi da reklamiram uskoro forum, pa ćemo videti hoće ki nešto biti od toga. Very Happy
ssovim delom se slazem da sam ja admin kosto nisam ja bi puno poradio na ovom sad nemam mogucnosti a admini su se uljenili treba smarat sve clanove putem mail servisa admin foruma moze slat poruke da posalje svima naziv neke teme i nesto o tome onda unjet rubriku smjeha,viceva i tako ovo pre svega treba da bude smjesna i zabavna stranica na koju cu ljudi dolazit da se opuste al i da nesto nauce

onda bi trebalo da najmanje jednom sedmicno svakom clanu dodelimo po neku temu lupam ako je to astrologija tvoja tema je pluton moja mars od nekog sestog devica i tako da taj clan kao da radi seminarski sto vise prikupi podataka na tu temu da drugi neodsudjuju neg samo dodaju jos nesto novo al za sve moramo imat zajednicki jezik i volju nemozemo mi ako se neslazemo okoo nekih stvari nije moje i vase misljenje isto tu je problem zato naucit nesto je moguce samo uz par ljudi koji imaju volju strpljenje i koncentarciju na ono sto rade ja prvi nemogu svake sedmice al da se 2 put mjesecno odradi neka tema tako ma forum bi ozivio nenormalno pozelio sam neke clanove foruma nejavljaju se koda su izumrli neki su samo bili u prolaznoj fazi al u nekim duboko u njima i dalje gori plamen strasti i ljubavi prema okultnom al ih treba podtaknut

Slažem se da treba otvarati što više novih tema, rubrika, podforuma, ali ipak treba neko i pisati tu. Smile Tako da je veoma dobra ideja to što si rekao da bismo mogli podeliti međusobno neke teme iz različitih oblasti, pa nakon što prikupimo informacije sve to postavljati na forum. Zaživeće, a i postaće kvalitetniji, dosta mudrosti i znanja će se nakupiti na forumu, a nadam se da će ljudi koji su posvećeni ovoj oblasti to umeti da cene pa će se nadam se u što većem broju učlanjivati na forum. Eh, samo sad treba te ideje sprovesti u delo, jelte. Very Happy
Pa, kada želiš da počnemo s tim? Shvatam da prvo treba javiti svim članovima putem mejla da bi ako su radi treba da dođu i pomoći u izgradnji ovog foruma. I nadam se da će admin ovo videti uskoro i da će i uraditi tako. Smile
A što se tiče pisanja tih seminarskih radova i objavljivanja, ja mogu početi upravo sad. Ako želiš da za početak nas par koliko nas je trenutno na forumu, podelimo neke teme i postavimo ih na forum u nekom periodu kojem odredimo, ja sam zaista za. Šta ti misliš?
Pozdrav!
Na vrh Go down
Little.Hunter

Little.Hunter


Broj komentara : 3
Join date : 2011-08-31
Age : 26

Predstavljamo se... - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predstavljamo se...   Predstavljamo se... - Page 3 Icon_minitimeWed Aug 31, 2011 7:58 pm

Ja sam Little.Hunter. Imam 14 godina i zainteresovala sam se za okultno,magiju i wicce jos pre tri godine. Tada sam pocela istrazivati i trudila sam se da saznam sto vise o okultnom.
Prijatno sam iznenadjena sto vidim da i na nasem podrucju postoji zainteresovanost za wicce..
Ne bavim se prakticnom magijom toliko koliko istrazivanju o njoj. Mislim da bi pre nego sto se u nesto upustimo trebamo to sto bolje prouciti i saznati sti vise o tome.
Zadovoljna sam svojim napredkom na ovom polju i nadam se da ce nam se josonih koji su zainteresovani za iste stvari kao mi pridruziti uskoro...Do tad

BLESSED BE
Na vrh Go down
moonlight drive

moonlight drive


Broj komentara : 242
Join date : 2008-10-10

Predstavljamo se... - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predstavljamo se...   Predstavljamo se... - Page 3 Icon_minitimeThu Sep 01, 2011 12:51 am

Dobrodošla! Sve najbolje u daljem istraživanju i učenju! A praktikovanje će doći samo po sebi kasnije. Smile
Pozdrav i nadam se da ćeš se lepo provesti na forumu!
Na vrh Go down
Mist
Admin
Mist


Broj komentara : 332
Join date : 2008-08-14
Age : 31
Mjesto : Sarajevo

Predstavljamo se... - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predstavljamo se...   Predstavljamo se... - Page 3 Icon_minitimeWed Oct 12, 2011 5:23 pm

LonelyMortisha (citat):
moonlight drive (citat):
LonelyMortisha (citat):
moonlight drive (citat):
Dobrodošla! Sve najbolje i lep provod na forumu! Smile

Ipak nije mrtav forum! Very Happy Hvala!!

Ma nije mrtav, samo je trenutno malo u stanju hibernacije... Very Happy Ali izgleda da se polako budi. Smile
Nema na čemu! Smile

Ma, malo me je deprimiralo kad sam vidjela da neki ćlanovi nisu nikad dolazili, a neki zadnji put prije 2-3g. :S
Ima li neki poseban razlog da je postalo tako pusto? Možemol' kako pokrenuti stvari? jocolor

Forum nije mrtav samo je jako spor Very Happy Nema dovoljno ljudi niti zainteresovanih da bi se odrzavala aktivonst nazalost Smile
Na vrh Go down
http://paganizam.wordpress.com/
Mist
Admin
Mist


Broj komentara : 332
Join date : 2008-08-14
Age : 31
Mjesto : Sarajevo

Predstavljamo se... - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predstavljamo se...   Predstavljamo se... - Page 3 Icon_minitimeWed Oct 12, 2011 5:25 pm

magla (citat):
moonlight drive (citat):

I otvarati što više tema u već postojanim podforumima. Takođe treba i objavljivati sve zanimljivosti i informacije koje prikupimo, kako bi forum bio kvalitetniji a kako bi i bio prihvatljiviji drugim ljudima. I ja ću početi da reklamiram uskoro forum, pa ćemo videti hoće ki nešto biti od toga. Very Happy
ssovim delom se slazem da sam ja admin kosto nisam ja bi puno poradio na ovom sad nemam mogucnosti a admini su se uljenili treba smarat sve clanove putem mail servisa admin foruma moze slat poruke da posalje svima naziv neke teme i nesto o tome onda unjet rubriku smjeha,viceva i tako ovo pre svega treba da bude smjesna i zabavna stranica na koju cu ljudi dolazit da se opuste al i da nesto nauce

onda bi trebalo da najmanje jednom sedmicno svakom clanu dodelimo po neku temu lupam ako je to astrologija tvoja tema je pluton moja mars od nekog sestog devica i tako da taj clan kao da radi seminarski sto vise prikupi podataka na tu temu da drugi neodsudjuju neg samo dodaju jos nesto novo al za sve moramo imat zajednicki jezik i volju nemozemo mi ako se neslazemo okoo nekih stvari nije moje i vase misljenje isto tu je problem zato naucit nesto je moguce samo uz par ljudi koji imaju volju strpljenje i koncentarciju na ono sto rade ja prvi nemogu svake sedmice al da se 2 put mjesecno odradi neka tema tako ma forum bi ozivio nenormalno pozelio sam neke clanove foruma nejavljaju se koda su izumrli neki su samo bili u prolaznoj fazi al u nekim duboko u njima i dalje gori plamen strasti i ljubavi prema okultnom al ih treba podtaknut

Ne diraj admina, admin je veoma zauzet student xD Mada se slazem sa cinjenicom da sam se ulijenila i izvinjavam na tome Smile Pokusacu naci vise vremena.
Na vrh Go down
http://paganizam.wordpress.com/
Shadow Vanskelig

Shadow Vanskelig


Broj komentara : 148
Join date : 2011-10-14
Age : 27

Predstavljamo se... - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predstavljamo se...   Predstavljamo se... - Page 3 Icon_minitimeFri Oct 14, 2011 1:33 pm

Pozdrav, ljudovi1 ja sam Shadow, a kako ime dajem samo na forumu na kojem ima nekoga koga poznajem, to ću prakticirat i tu. ime će satnat onaj ko me upozna uživo, a svesrdno se nadam da će toga biti puno!

Uskoro ću imati 15 godina (saznat ćete kad Razz ), a Wicca me zanima sad već skoro pola godine. prvo sam naletjela na jednu takvu stranicu, mislim da se zove Knjiga sjenki, i odmah pobjegla glavom bez obzira, krćanstvo mi je previše pod kožom. Odgojena sam tako, ali, otkako sam pogledala nekoliko filmova, vratila sam se na tu stranicu. I počela istraživati Wiccansku religiju. pročitala sam nekoliko knjiga, neke sam si skinula, na forumima se svašta može naći. Kako idem dalje, kako čitam, shvaćam da je kršćanska religija nametnuta i da je ne bi bilo da onih 9 milijuna vjeđtica nije bilo pogubljeno u vrijeme progona. Ne bi preživjeli jer je Bog jedan a muškarca se uzdiže u nebesa. Šta se radi sa ženama? ne moram ni napisati, znate o čem se radi.

Živim u Đakovu (Hrvatska), i u svom okruženju nisam našla nikoga koga bi t moglo zanimati. Doduše, najbolju frendicu ni ne viđam, ali, kada bi joj dala jednu knjigu da pročita, mislim da bi, baš kao i ja,iz tememlja promijenila mišljenje o kršćanstvu. U mojoj okolini je to tabu, zlo. Ipak, Đakovo je oduvijek bilo biskupski (sad već i nadbiskupski) grad, biskupi su osnovali Ergelu, sagradili katedralu, digli grad na noge.

Da, primit ću krizmu jer moram. Ali, odlučila sam. kad krenem na faks, nitko mi neće određivati kome ću i u što vjerovati. Najvjerojatnije ću na faks ići u Zadar, zanima me knjižničarstvo.

Eto, to bi bilo to za sada, ako vas nešto zanima, recite.

Na ovaj forum sam naletjela jednostavno upisavši u tražilicu paganizam.forumbo.net, baš da vidim što će biti. Na taj sistem sam našla dosta foruma raznih tematika, pa tako i ovaj. Shvatila sam da, što više istražujem, shvaćam da toga zapravo ima stvarno puno. Dok nešto temeljito ne proguglaš, nećeš ni znati da postoji.

Drago mi je vidjeti da je adminica bila tu prije dva dana (možda si mi donjela sreću, tad sam pisala test iz matematike i dobila sam 5 Very Happy ) i da se forum polako ali sigurno vraća na noge. reklamirat ću po fejsu i drugim forumima, pokušati naći istomišljenike u svome gradu, naučiti što više Very Happy
Na vrh Go down
http://citacica.blog.hr/
Mist
Admin
Mist


Broj komentara : 332
Join date : 2008-08-14
Age : 31
Mjesto : Sarajevo

Predstavljamo se... - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predstavljamo se...   Predstavljamo se... - Page 3 Icon_minitimeSat Oct 15, 2011 10:58 am

Shadow Vanskelig (citat):
Pozdrav, ljudovi1 ja sam Shadow, a kako ime dajem samo na forumu na kojem ima nekoga koga poznajem, to ću prakticirat i tu. ime će satnat onaj ko me upozna uživo, a svesrdno se nadam da će toga biti puno!

Uskoro ću imati 15 godina (saznat ćete kad Razz ), a Wicca me zanima sad već skoro pola godine. prvo sam naletjela na jednu takvu stranicu, mislim da se zove Knjiga sjenki, i odmah pobjegla glavom bez obzira, krćanstvo mi je previše pod kožom. Odgojena sam tako, ali, otkako sam pogledala nekoliko filmova, vratila sam se na tu stranicu. I počela istraživati Wiccansku religiju. pročitala sam nekoliko knjiga, neke sam si skinula, na forumima se svašta može naći. Kako idem dalje, kako čitam, shvaćam da je kršćanska religija nametnuta i da je ne bi bilo da onih 9 milijuna vjeđtica nije bilo pogubljeno u vrijeme progona. Ne bi preživjeli jer je Bog jedan a muškarca se uzdiže u nebesa. Šta se radi sa ženama? ne moram ni napisati, znate o čem se radi.

Živim u Đakovu (Hrvatska), i u svom okruženju nisam našla nikoga koga bi t moglo zanimati. Doduše, najbolju frendicu ni ne viđam, ali, kada bi joj dala jednu knjigu da pročita, mislim da bi, baš kao i ja,iz tememlja promijenila mišljenje o kršćanstvu. U mojoj okolini je to tabu, zlo. Ipak, Đakovo je oduvijek bilo biskupski (sad već i nadbiskupski) grad, biskupi su osnovali Ergelu, sagradili katedralu, digli grad na noge.

Da, primit ću krizmu jer moram. Ali, odlučila sam. kad krenem na faks, nitko mi neće određivati kome ću i u što vjerovati. Najvjerojatnije ću na faks ići u Zadar, zanima me knjižničarstvo.

Eto, to bi bilo to za sada, ako vas nešto zanima, recite.

Na ovaj forum sam naletjela jednostavno upisavši u tražilicu paganizam.forumbo.net, baš da vidim što će biti. Na taj sistem sam našla dosta foruma raznih tematika, pa tako i ovaj. Shvatila sam da, što više istražujem, shvaćam da toga zapravo ima stvarno puno. Dok nešto temeljito ne proguglaš, nećeš ni znati da postoji.

Drago mi je vidjeti da je adminica bila tu prije dva dana (možda si mi donjela sreću, tad sam pisala test iz matematike i dobila sam 5 Very Happy ) i da se forum polako ali sigurno vraća na noge. reklamirat ću po fejsu i drugim forumima, pokušati naći istomišljenike u svome gradu, naučiti što više Very Happy

Hvala što si odabrala baš ovaj forum i dobrodošla Very Happy
P.S.
Vjeruj mi srednja škola nije ništa naspram faxa.
Na vrh Go down
http://paganizam.wordpress.com/
Scorpion




Broj komentara : 21
Join date : 2011-11-08
Age : 38
Mjesto : Zagreb

Predstavljamo se... - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predstavljamo se...   Predstavljamo se... - Page 3 Icon_minitimeTue Nov 08, 2011 8:00 pm

Pozdrav, ja sam Scorpion, iz Zagreba sam i imam 25 godina.
Na vrh Go down
moonlight drive

moonlight drive


Broj komentara : 242
Join date : 2008-10-10

Predstavljamo se... - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predstavljamo se...   Predstavljamo se... - Page 3 Icon_minitimeTue Dec 06, 2011 2:35 am

Neka su dobrodošli novi članovi! flower

Predstavljamo se... - Page 3 2aig28z

Blagosloveni budite!
Na vrh Go down
Phoenix Infernum

Phoenix Infernum


Broj komentara : 32
Join date : 2011-12-21
Age : 39
Mjesto : Novi Sad

Predstavljamo se... - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Pozdrav   Predstavljamo se... - Page 3 Icon_minitimeWed Dec 21, 2011 12:30 am

Pozdrav svima. Evo i mene put nanese na ovaj forum Smile

Red bi bio da se predstavim zar ne? Smile OK, pa da krenem...Zovem se Dejan i zivim u Novom Sadu. Imam 26 godina Smile Od kad me interesuje wicca? ... hm...otkako sam se rodio Smile Tako da nisam bas nov u svemu ovome Smile U horoskopu sam ovan / jarac tako da se unaprijed izvinjavam za moju tvrdoglavost Very Happy

Uh...sta jos da pisem...ne znam ni sam. Jako je tesko samog sebe opisivati a ne pretjerati Smile Ako imate neko pitanje, slobodno pitajte, tu sam da pomognem na koji god nacin i koliko god mogu Smile

Blagosloveni bili )O(
Hecate Soteria
Na vrh Go down
Shadow Vanskelig

Shadow Vanskelig


Broj komentara : 148
Join date : 2011-10-14
Age : 27

Predstavljamo se... - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predstavljamo se...   Predstavljamo se... - Page 3 Icon_minitimeWed Dec 21, 2011 12:14 pm

Dobrodošao!

*Aktivirao nam se forum u zadnje vrijeme, ne mislite Very Happy
Na vrh Go down
http://citacica.blog.hr/
Phoenix Infernum

Phoenix Infernum


Broj komentara : 32
Join date : 2011-12-21
Age : 39
Mjesto : Novi Sad

Predstavljamo se... - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predstavljamo se...   Predstavljamo se... - Page 3 Icon_minitimeWed Dec 21, 2011 12:16 pm

Bolje vas nasao Very Happy Napokon da nadjem neki forum na ovu temu a da nije sav svjetlucav, pun jednoroga i slika iz Twilighta Smile
Na vrh Go down
Shadow Vanskelig

Shadow Vanskelig


Broj komentara : 148
Join date : 2011-10-14
Age : 27

Predstavljamo se... - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predstavljamo se...   Predstavljamo se... - Page 3 Icon_minitimeWed Dec 21, 2011 12:25 pm

Ja sam tu došla doslovno ukucavši adresu. Samo sam lupila paganizam.forumbo.net da vidim šta će ispast... I dobila ovo sunny
Na vrh Go down
http://citacica.blog.hr/
Sponsored content





Predstavljamo se... - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Predstavljamo se...   Predstavljamo se... - Page 3 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Predstavljamo se...
Na vrh 
Stranica 3/6Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
arcanum :: Spiritualnost :: Sve i svašta-
Idi na: