Cilj ovog foruma je okupljanje što većeg broja magijskih iskustava i podataka o paganizmu na jednom mjestu, te stvaranje jedinstvene zajednice.

HomeHome  Kako koristiti ovaj Forum?Kako koristiti ovaj Forum?  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  
Novi članovi, dobrodošli. Blessed be.

Share | 

Predstavljamo se...

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorPoruka
pentacle

Broj komentara : 6

KomentarNaslov komentara: Re: Predstavljamo se...   Thu Jul 04, 2013 1:49 am

Fairy Hunter (citat):
Naleteh na ovaj forum, i mislio sam da mogu dati svoj doprinos da se ne ugasi, pošto mi zanimljivo deluje i volim ovakav vid dopisivanja.
Interesujem se za vile, zmajeve, drijade, magične pečurke, i sl.
Studiram književnost, imam ispit ujutru... i tako, ništa posebno.  Very Happy

vile, zmejevi, drijade pa na sve to pecurke. XD bas li lepo spojio. srecno na ispitu. Very Happy
A sto se mene tice... u celoj prici sam od 2010te, proucavam od 2010te, radim na sebi, citam, uzivam. volim biljke i kristale a pogotovo vestice ovog veka.
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Mist
Admin

Broj komentara : 332
Mjesto : Sarajevo

KomentarNaslov komentara: Re: Predstavljamo se...   Sun Jul 07, 2013 11:57 am

Fairy Hunter (citat):
Naleteh na ovaj forum, i mislio sam da mogu dati svoj doprinos da se ne ugasi, pošto mi zanimljivo deluje i volim ovakav vid dopisivanja.
Interesujem se za vile, zmajeve, drijade, magične pečurke, i sl.
Studiram književnost, imam ispit ujutru... i tako, ništa posebno.  Very Happy

Dobrodošao, forum sam od sebe postoji nekoliko godina i nikada nije u potpunosti mrtav, niti je nešto posebno aktivan. Uglavnom je aktivniji preko ljeta, a u jesen i zimu malo zamre zbog škole, fakulteta i sl. Smile
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika http://paganizam.wordpress.com/
Fairy Hunter

Broj komentara : 24

KomentarNaslov komentara: Re: Predstavljamo se...   Thu Jul 18, 2013 7:05 pm

Hvala Smile
Bio sam na jednom starom forumu pod nazivom Klub vestica, a zatim na forumima Haotika i Paganizam dok se nisu ugasili svi do jednog. Iz nekog razloga nisu dugogo veka. U svakom slučaju, mogu da pomognem, za početak imam neki seminarski iz prve koji sam radio na temu vila u književnosti, pa ako nekom zatreba tako nešto.. Smile
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
magicgirl181

Broj komentara : 218
Mjesto : Zenica,BiH

KomentarNaslov komentara: Re: Predstavljamo se...   Thu Aug 01, 2013 4:18 pm

Dobrodošao Very Happy 
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Karmen

Broj komentara : 16

KomentarNaslov komentara: Re: Predstavljamo se...   Mon Aug 12, 2013 1:50 pm

Cao, ja sam Karmen Smile  Slucajno sam naisla na ovaj forum, i bas mi se posvidjao Very Happy Sve pohvale za administratora Very Happy Nadam se lepom druzenju,jer na prethodnom forumu nisam imala bas lepa iskustva... Blessed Be
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Fairy Hunter

KomentarNaslov komentara: Re: Predstavljamo se...   Mon Aug 12, 2013 9:56 pm

Karmen (citat):
Cao, ja sam Karmen Smile  Slucajno sam naisla na ovaj forum, i bas mi se posvidjao Very Happy Sve pohvale za administratora Very Happy Nadam se lepom druzenju,jer na prethodnom forumu nisam imala bas lepa iskustva... Blessed Be
Welcome Smile
A na kom si forumu bila?
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Karmen

KomentarNaslov komentara: Re: Predstavljamo se...   Fri Aug 16, 2013 7:23 pm

Bila sam na jednom forumu zatvorenog tipa... zvao se ,,Paganizam i Magija'' ali sad je zatvoren jer sam ga prijavila... trazili su previse osobnih informacija, koje sam im ja naravno dala... medjutim posle sam se preselila i zaboravila sam da prepravim informacije, na svu srecu...i kad se skupilo otprilile stotinjak clanova, dolazile su pretece poruke svim clanovima foruma od samog administratora, tipa: ,,Vestice, goreces u paklu'' ,,Vestice, cuvaj ledja'' i sl. Pitala sam jos par prijatelja sa tog foruma da li su im dosle slicne poruke, a oni su rekli da se to neko verovatno sali, neko ko je hakovao forum, medjutim ja sam znala da nije do toga, jer se administrator foruma nikad nije zalagao za forum niti se bavio njime i ja sam ih odmah prijavila i nakon mesec dana je forum uklonjen, izbrisan. Nadam se da vise niko nece doziveti takvo iskustvo... Blessed Be!
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
magicgirl181

KomentarNaslov komentara: Re: Predstavljamo se...   Sat Aug 17, 2013 1:42 pm

Karmen (citat):
Bila sam na jednom forumu zatvorenog tipa... zvao se ,,Paganizam i Magija'' ali sad je zatvoren jer sam ga prijavila... trazili su previse osobnih informacija, koje sam im ja naravno dala... medjutim posle sam se preselila i zaboravila sam da prepravim informacije, na svu srecu...i kad se skupilo otprilile stotinjak clanova, dolazile su pretece poruke svim clanovima foruma od samog administratora, tipa: ,,Vestice, goreces u paklu'' ,,Vestice, cuvaj ledja'' i sl. Pitala sam jos par prijatelja sa tog foruma da li su im dosle slicne poruke, a oni su rekli da se to neko verovatno sali, neko ko je hakovao forum, medjutim ja sam znala da nije do toga, jer se administrator foruma nikad nije zalagao za forum niti se bavio njime i ja sam ih odmah prijavila i nakon mesec dana je forum uklonjen, izbrisan. Nadam se da vise niko nece doziveti takvo iskustvo... Blessed Be!
Rekla bih da je to bila gomila neozbiljnih idiota koji nisu znali šta će sa sobom od dosade i koji su mislili da će ispasti "face" ako tako nešto urade Rolling Eyes  Nažalost,takvih je uvijek bilo i uvijek će biti.I neka si ih prijavila! Wink 
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Karmen

KomentarNaslov komentara: Re: Predstavljamo se...   Sun Aug 18, 2013 1:36 pm

magicgirl181 (citat):
Karmen (citat):
Rekla bih da je to bila gomila neozbiljnih idiota koji nisu znali šta će sa sobom od dosade i koji su mislili da će ispasti "face" ako tako nešto urade Rolling Eyes  Nažalost,takvih je uvijek bilo i uvijek će biti.I neka si ih prijavila! Wink 
Verovatno si u pravu, ali bolje je spreciti nego leciti, jel tako Very Happy Blessed Be
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
AirChrysalis

Broj komentara : 6
Mjesto : Beograd

KomentarNaslov komentara: Re: Predstavljamo se...   Sun Aug 18, 2013 1:46 pm

Zdravo svima, iz Beograda sam, imam 20 godina, u mladjim danima visila sam po forumima o magiji i paganizmu, pa reko' da nastavim tradiciju. Ne ocekujte nista mudro od mene. Cmok
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
magicgirl181

KomentarNaslov komentara: Re: Predstavljamo se...   Sun Aug 18, 2013 5:09 pm

AirChrysalis (citat):
Zdravo svima, iz Beograda sam, imam 20 godina, u mladjim danima visila sam po forumima o magiji i paganizmu, pa reko' da nastavim tradiciju. Ne ocekujte nista mudro od mene. Cmok
Hahahhahh,ma nema frke! Laughing Ja sam na ovom forumu već nekoliko godina,ali nikoga od mene još nije strefilo ništa mudro.Ni neće lol! 
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
effy

Broj komentara : 2

KomentarNaslov komentara: Re: Predstavljamo se...   Sun Aug 18, 2013 9:48 pm

Pozz ljudi! Smile 
ovaj forum je super, tek sam danas naisla na njega, extra je sto sve ima na jednom mjestu,
s obzirom da sam se tek pocela baviti ucenjem o Wicci.
Ukratko, imam 15 godina i iz Sarajeva sam Smile 
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Fairy Hunter

KomentarNaslov komentara: Re: Predstavljamo se...   Sun Aug 18, 2013 10:23 pm

Jeiiiiiii ! Very Happy imamo priliv novih članova. Dobrodošli i nadam se da će vas se dopasti ovo mesto.
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Mist
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Predstavljamo se...   Thu May 01, 2014 1:41 pm

Dobrodošli novi članovi Very Happy Nadam se da ćete naći korisnih informacija na forumu ^^
Na vrh Go down
Mist
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Predstavljamo se...   Thu May 01, 2014 1:57 pm

Karmen (citat):

Hvala i dobrodošla Very Happy Ovdje ima dosta dobrih ljudi i uglavnom su svi fini jedni prema drugima, ako naiđe neki izuzetak lako se možemo toga riješiti sa banom Very Happy
Na vrh Go down
Karmen

KomentarNaslov komentara: Re: Predstavljamo se...   Thu May 01, 2014 8:04 pm

Mist (citat):
Karmen (citat):

Hvala i dobrodošla :DOvdje ima dosta dobrih ljudi i uglavnom su svi fini jedni prema drugima, ako naiđe neki izuzetak lako se možemo toga riješiti sa banom Very Happy

Da, uverila sam se u to... ovde ima jako jako dobrih ljudi Smile)  I love you 
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Limeni999

Broj komentara : 5
Mjesto : Srbac, Gradiska, Laktaši

KomentarNaslov komentara: Re: Predstavljamo se...   Mon Jun 29, 2015 5:24 pm

Pozdrav svima, mene prijatelji zovu limeni imam 16 godina, oduvjek su me privlacile sile prirode i magija. A preko ovog foruma sam poceo i prakticirati. Zivim u jednom selu blizu Bos. Gradiske.
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Mist
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Predstavljamo se...   Mon Jun 29, 2015 5:56 pm

Limeni999 (citat):
Pozdrav svima, mene prijatelji zovu limeni imam 16 godina, oduvjek su me privlacile sile prirode i magija. A preko ovog foruma sam poceo i prakticirati. Zivim u jednom selu blizu Bos. Gradiske.

Dobrodošao Limeni! Very Happy Ako imaš bilo kakvih nejasnoća ili pitanja ne ustručavaj se Smile
Na vrh Go down
Markisa

Broj komentara : 3

KomentarNaslov komentara: Re: Predstavljamo se...   Thu Jul 23, 2015 8:03 pm

Jel ima netko iz Hercegovine... Mostar,Citluk...
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Alexdandar

Broj komentara : 52

KomentarNaslov komentara: Re: Predstavljamo se...   Thu Jul 23, 2015 11:12 pm

Nema!!!
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Predstavljamo se...   Today at 12:39 pm

Na vrh Go down

Predstavljamo se...