Cilj ovog foruma je okupljanje što većeg broja magijskih iskustava i podataka o paganizmu na jednom mjestu, te stvaranje jedinstvene zajednice.

HomeHome  Kako koristiti ovaj Forum?Kako koristiti ovaj Forum?  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  
Novi članovi, dobrodošli. Blessed be.

Share | 

Vjesticja Boca

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
AutorPoruka
Mist
Admin

Broj komentara : 332
Mjesto : Sarajevo

KomentarNaslov komentara: Vjesticja Boca   Thu Aug 14, 2008 3:57 pm

Za ovu ljubavnu caroliju,trebati ce Vam:

1.Mala staklena boca (cca 1dl)
2.Nekoliko osusenih ruzinih latica
3.Nekoliko osusenih zrna borovnice
4.Papiric sa ispisanom porukom

Svaki od ovih sastojaka morate procistiti i napuniti energijom po gore navedenoj metodi.Kako ste prociscavali alat i punili ga
energijom, taku i radite sa sastojcima ove carolije (osim boce naravno).Pri tome vodite racuna da intenzivno zamisljate tip
osobe kakvu zelite privuci u svoje drustvo.Imaginacija te osobe mora biti vrlo, vrlo precizna.Normalno, nesmijete utjecati na neku odredenu osobu jer je to vrlo lose i moze vam se vrlo
lako obiti o glavu!Nakon punjenja energijom, stavite sve u bocu dobro zatvorite i nosite sa sobom toliko dugo dok se carolija ne ostvari a onda je mozete zakopati u zemlju
otpustajuci caroliju ili je zadrzati ako zelite da vam odrzava vezu sa doticnom osobom!
I ne zaboravite na kraju uradene carolije reci: Neka tako bude ili Blagoslovljen budi!

Ovo jeste ljubavni spell ali ne škodi jer se ne odnosi na određenu osobu,već na privlačenje određenog tipa osobe...

blessed be
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika http://paganizam.wordpress.com/
Night Bird

Broj komentara : 8
Mjesto : Sarajevo

KomentarNaslov komentara: Re: Vjesticja Boca   Sun Mar 08, 2009 1:52 am

Jako mi se dopada ovaj spell,ali problem je u tome sto kada ti se dopada neko odredjen ne mozes zamisliti nikog osim njega. Znaci, ovo koristite samo ako zelite nekog tko je vas tip a nema sanse da vam padne na pamet neko odredjen Smile . A spell je zaista veoma zanimljiv, valjalo bi ga probati nekom prilikom Smile ...
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
TheBlueEyedWolf

Broj komentara : 16
Mjesto : Zagreb

KomentarNaslov komentara: Re: Vjesticja Boca   Sun Mar 18, 2012 6:46 pm

Ja sam u knjizi vještičje umijeće od raymopnda bucklanda pročitala da bi žena trebala malo vjoje menstrualne krvi "staviti" u bocu.Ja se nikad nisam osijećeala ugodno po pitanju toga i nikada nisam napravila to,a boca je djelovala. Dali je jedna od vas svoju krv stavljala u vještičju bocu?
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
magicgirl181

Broj komentara : 218
Mjesto : Zenica,BiH

KomentarNaslov komentara: Re: Vjesticja Boca   Tue Mar 20, 2012 9:15 pm

TheBlueEyedWolf (citat):
Ja sam u knjizi vještičje umijeće od raymopnda bucklanda pročitala da bi žena trebala malo vjoje menstrualne krvi "staviti" u bocu.Ja se nikad nisam osijećeala ugodno po pitanju toga i nikada nisam napravila to,a boca je djelovala. Dali je jedna od vas svoju krv stavljala u vještičju bocu?
Fuuuuj!!! Embarassed Embarassed Embarassed Nikada nisam,niti bih tako nešto napravila!
Ja mislim da je tu čaroliju Buckland izmislio sa svojim kovenom.A to ne mora striktno važiti za sve Wiccane.Ako ti nije po volji,možeš nešto izmijeniti.Čarolija je snažnija ako je tvoja vlastita.Možda da npr.staviš običnu krv,a ne menstrualnu? Embarassed
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Baphomet

Broj komentara : 7

KomentarNaslov komentara: Re: Vjesticja Boca   Wed Mar 21, 2012 10:26 am

Sastojci : boca (najbolje zelena), nekoliko čičaka, trnovi, kopriva,
igle. Neugodne, odvratne, opasne i otrovne stvari. Crveni konac,
vlastiti urin, kosa, nokti...itd.

Sve to ulazi u vještičju bocu koja može biti ukrašena sa nekim tradicionalnim licem. Rezultat je talisman koji će štitit vas i vašu kuću od zlih utjecaja. Zakopajte je negdje pred ulazna vrata, zazidajte ili je sakrijte ispod ulaznog trijema. Tradicionalno se takva boca objesi o vrata ili prozor sa crvenim koncem.

Slična se boca može napraviti, prokleti i odrediti da vraća nazad čaroliju koje je već napravljena. U tom se slučaju boca stavi u vatru, prije toga se začepi tako da zrak ne može izlaziti iz nje i da se sadržaj boce kuha i širi. Šireći se razbiti će bocu a samim time i čaroliju koja je bačena.

Ta je tehnika zapisana u Sadducismus Triumphatus - ili Cijelokupni i Jednostavan Dokaz koji se tiče Vještica i Prikaza, od Josepha Glanvila, 1681.

Tradicionalna je vještičja boca sedamnaestog stoljeća obično koristila lice Bellarmina. To su glinene vaze visoke oko 20-tak cenitmetara koje su bile napravljene u obliku lica sa bradom koje je trebalo biti lice Bellarmina koji je bio zloglasni Katolički Inkvizitor. Dosta je takvih vještičjih boca nađeno koje su sadržavale igle i oštre premete.

‎(prijevod iz knjige "Witcha: a Book of Cunning" : Nathaniel Harris)

Pa ko voli nek izvoli Smile
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Vjesticja Boca   Today at 11:14 pm

Na vrh Go down

Vjesticja Boca
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/1