arcanum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Cilj ovog foruma je okupljanje što većeg broja magijskih iskustava i podataka o paganizmu na jednom mjestu, te stvaranje jedinstvene zajednice.
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  
Novi članovi, dobrodošli. Blessed be.

 

 ČINI ZA SKLANJANJE NEPOŽELJNIH S POSLA

Go down 
3 posters
AutorPoruka
saturnus

saturnus


Broj komentara : 3
Join date : 2013-03-11
Mjesto : NOVI SAD

ČINI ZA SKLANJANJE NEPOŽELJNIH S POSLA Empty
KomentarNaslov komentara: ČINI ZA SKLANJANJE NEPOŽELJNIH S POSLA   ČINI ZA SKLANJANJE NEPOŽELJNIH S POSLA Icon_minitimeTue Mar 19, 2013 3:02 pm

Imam problem sa osobom koja se bavi magijom i želi mi preuzeti posao u koji sam uložila čitav život.Jasno mi je stavila do znanja da će sve učiniti da me uništi.ide po pomoć kod magova.Veoma sam daleko od svoje zemlje i bespomoćna.može li neka čin da sama ode daleko od moje firme Crying or Very sad OČAJNA SAM
Na vrh Go down
magicgirl181

magicgirl181


Broj komentara : 218
Join date : 2011-10-15
Age : 26
Mjesto : Zenica,BiH

ČINI ZA SKLANJANJE NEPOŽELJNIH S POSLA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ČINI ZA SKLANJANJE NEPOŽELJNIH S POSLA   ČINI ZA SKLANJANJE NEPOŽELJNIH S POSLA Icon_minitimeWed Mar 20, 2013 5:12 pm

saturnus (citat):
Imam problem sa osobom koja se bavi magijom i želi mi preuzeti posao u koji sam uložila čitav život.Jasno mi je stavila do znanja da će sve učiniti da me uništi.ide po pomoć kod magova.Veoma sam daleko od svoje zemlje i bespomoćna.može li neka čin da sama ode daleko od moje firme Crying or Very sad OČAJNA SAM
Vidi...ta osoba ti praktično ne može NIŠTA.Fizički,može ti nešto smjestiti ili ti pokušati napakostiti ili sl.Ali magijom je to nemoguće.Znaš da naš zakon to ne odobrava.A time što bi bacila nekakve "čini" na tebe,time bi samo sebi trostruko naštetila.I ti "magovi" Rolling Eyes ako ih se uopće i može tako nazvati,sigurno neće ništa poduzimat,jer znaju šta će ih strefiti nakon toga Smile
I nemoj da ti pada na pamet da ti njoj magijom išta loše radiš-ovo ti govorim iz ličnog iskustva. Very Happy

Ako ti je već tolika briga ta osoba,uradi neku zaštitnu magiju i vjeruj da će ti to pomoći.Nisam sigurna možeš li napraviti išta više. scratch
Voljela bih da se sad pojavi neko stariji i iskusniji od mene,jer ja stvarno nisam previše prakticirala magiju,ali znam podosta o tome.A vjeruj mi da ti zaista želim pomoći,jer sam bila u sličnoj situaciji Smile
Na vrh Go down
saturnus

saturnus


Broj komentara : 3
Join date : 2013-03-11
Mjesto : NOVI SAD

ČINI ZA SKLANJANJE NEPOŽELJNIH S POSLA Empty
KomentarNaslov komentara: Hvala što si me primetila i utešila...sama sa sobom sam se borila da ne napravim glupost ...napravila sam zaštitu i biti jaka i strpljiva.   ČINI ZA SKLANJANJE NEPOŽELJNIH S POSLA Icon_minitimeFri Mar 22, 2013 6:28 pm

Smile Smile Smile
magicgirl181 (citat):
saturnus (citat):
Imam problem sa osobom koja se bavi magijom i želi mi preuzeti posao u koji sam uložila čitav život.Jasno mi je stavila do znanja da će sve učiniti da me uništi.ide po pomoć kod magova.Veoma sam daleko od svoje zemlje i bespomoćna.može li neka čin da sama ode daleko od moje firme Crying or Very sad OČAJNA SAM
Vidi...ta osoba ti praktično ne može NIŠTA.Fizički,može ti nešto smjestiti ili ti pokušati napakostiti ili sl.Ali magijom je to nemoguće.Znaš da naš zakon to ne odobrava.A time što bi bacila nekakve "čini" na tebe,time bi samo sebi trostruko naštetila.I ti "magovi" Rolling Eyes ako ih se uopće i može tako nazvati,sigurno neće ništa poduzimat,jer znaju šta će ih strefiti nakon toga Smile
I nemoj da ti pada na pamet da ti njoj magijom išta loše radiš-ovo ti govorim iz ličnog iskustva. Very Happy

Ako ti je već tolika briga ta osoba,uradi neku zaštitnu magiju i vjeruj da će ti to pomoći.Nisam sigurna možeš li napraviti išta više. scratch
Voljela bih da se sad pojavi neko stariji i iskusniji od mene,jer ja stvarno nisam previše prakticirala magiju,ali znam podosta o tome.A vjeruj mi da ti zaista želim pomoći,jer sam bila u sličnoj situaciji Smile
Na vrh Go down
saturnus

saturnus


Broj komentara : 3
Join date : 2013-03-11
Mjesto : NOVI SAD

ČINI ZA SKLANJANJE NEPOŽELJNIH S POSLA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ČINI ZA SKLANJANJE NEPOŽELJNIH S POSLA   ČINI ZA SKLANJANJE NEPOŽELJNIH S POSLA Icon_minitimeFri Mar 22, 2013 6:36 pm

Very Happy HVALA TI PUNO NA SAVETU...SAMA SA SOBOM SAM SE BORILA I JOŠ SE BORIM DA NE NAPRAVIM NEKU GLUPOST,PROSTO ME IZLUDJUJE...NO MORAM SAČUVATI MIR I BITI STRPLJIVA,JAKA...KAKO NEZNAM Rolling Eyes ...ZNAM SAMO DA NESMEM SKRENUTI SA PUTA Very Happy
Na vrh Go down
magicgirl181

magicgirl181


Broj komentara : 218
Join date : 2011-10-15
Age : 26
Mjesto : Zenica,BiH

ČINI ZA SKLANJANJE NEPOŽELJNIH S POSLA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ČINI ZA SKLANJANJE NEPOŽELJNIH S POSLA   ČINI ZA SKLANJANJE NEPOŽELJNIH S POSLA Icon_minitimeSat Mar 23, 2013 8:45 pm

saturnus (citat):
Very Happy HVALA TI PUNO NA SAVETU...SAMA SA SOBOM SAM SE BORILA I JOŠ SE BORIM DA NE NAPRAVIM NEKU GLUPOST,PROSTO ME IZLUDJUJE...NO MORAM SAČUVATI MIR I BITI STRPLJIVA,JAKA...KAKO NEZNAM Rolling Eyes ...ZNAM SAMO DA NESMEM SKRENUTI SA PUTA Very Happy
Znam kako ti je!I ja sam se nekoliko puta tako borila sama sa sobom i dolazila u iskušenje,ali nikada nisam ništa napravila.A znaš li zašto?Zato što ja nisam poput tih ljudi.A ako toj osobi o kojoj govoriš može stati u obraz da tako nešto uradi,samo naprijed!Neka to napravi i vratit će joj se trostruko!

A vjeruj mi-sve će se posložiti i sve će doći na svoje.Samo u to vjeruj i bit će sve okej.Imala sam ja iskustva sa odvratnim osbama u svojih 15 god.više nego neki u cijelom životu.Ali važno je samo da ne poklekneš pred iskušenjem,jer samim tim postaješ ista kao i oni Smile
Na vrh Go down
Mist
Admin
Mist


Broj komentara : 332
Join date : 2008-08-14
Age : 31
Mjesto : Sarajevo

ČINI ZA SKLANJANJE NEPOŽELJNIH S POSLA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ČINI ZA SKLANJANJE NEPOŽELJNIH S POSLA   ČINI ZA SKLANJANJE NEPOŽELJNIH S POSLA Icon_minitimeFri Apr 05, 2013 9:21 am

Najbolje što možeš učiniti je uraditi neki ritual za zaštitu, napraviti neku amajliju u istu svrhu možda. Mislim da ti ništa ne može nauditi ako je toja energija dovoljno jaka i čista. Smile
Na vrh Go down
http://paganizam.wordpress.com/
Sponsored content





ČINI ZA SKLANJANJE NEPOŽELJNIH S POSLA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ČINI ZA SKLANJANJE NEPOŽELJNIH S POSLA   ČINI ZA SKLANJANJE NEPOŽELJNIH S POSLA Icon_minitime

Na vrh Go down
 
ČINI ZA SKLANJANJE NEPOŽELJNIH S POSLA
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
arcanum :: Spiritualnost :: Rituali i čarolije-
Idi na: