arcanum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Cilj ovog foruma je okupljanje što većeg broja magijskih iskustava i podataka o paganizmu na jednom mjestu, te stvaranje jedinstvene zajednice.
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  
Novi članovi, dobrodošli. Blessed be.

 

 Sam u snu....

Go down 
3 posters
AutorPoruka
seeker2411

seeker2411


Broj komentara : 3
Join date : 2012-09-20
Age : 32
Mjesto : Banja Luka

Sam u snu.... Empty
KomentarNaslov komentara: Sam u snu....   Sam u snu.... Icon_minitimeThu Sep 20, 2012 8:34 pm

Pozdrav svim clanovima ovoga foruma,veoma mi je drago sto postoji osobe sa kojima mogu podijeliti svoja misljenja,zelje i ambicije.Toliko je stvari o kojima bih htio pricati i pokusati naci racionalna objasnjenja,zato apelujem na aktivnost razgovora na forumu.Stoga za pocetak imam jedno pitanje.Da li vi vjerujete u pentagram i njegovo znacenje.Ja imam na licu oblik pentagrama sacinjen od benova.Kad se povezu zajedno cine cjelinu pentagrama.Pa me interesuje da li to nesto znaci ili je to cista slucajnost.....mada je tu dosta stvari koje ne mogu objasniti i razumjeti.......
Na vrh Go down
Mist
Admin
Mist


Broj komentara : 332
Join date : 2008-08-14
Age : 31
Mjesto : Sarajevo

Sam u snu.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sam u snu....   Sam u snu.... Icon_minitimeFri Sep 21, 2012 8:15 am

Prvo dobrodošao na forum i nadam se da ćeš biti aktivan Very Happy Pentagram je jedan od rijetkih simbola koji za mene ima značenje. Nisam stručnjak, ali mislim da bi (ako nije slučajnost) mogao predstavljati tvoju povezanost sa svim elementima podjednako, ili da ti je energija u balansu. Nagađam Smile
Na vrh Go down
http://paganizam.wordpress.com/
seeker2411

seeker2411


Broj komentara : 3
Join date : 2012-09-20
Age : 32
Mjesto : Banja Luka

Sam u snu.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sam u snu....   Sam u snu.... Icon_minitimeFri Sep 21, 2012 3:18 pm

Veoma mi je drago da ste ostavili komentar,jer biti sam u danasnjem svijetu je veoma tesko Smile . U pocetku sam mislio da je to slucajnost ali kako je vrijeme prolazilo sve je upucivalo na to da se nesto desava,nesto rijecima neopisivo ponekad zastrasujuce ali ponekad tako divno. Iako sam u pocetku bio skeptik u vezi svega sada vjerujem da postoji nesto vise od sviju nas,nesto sto je tu i kad mi to zelimo i kad se pretvaramo da nije tu. Cesto imam te snove koji su veoma cudni i ponekad zastraasujuci jer sanjati uzasne stvari koji se ostvaruju oko tebe nije lako vjerovati a tek prihvatiti. Ponekad se plasim samoga sebe i svojih osjecaja jer lako mogu promijeniti raspolozenja kad sam u blizine nekih ljudi,lako mogu osjetiti njihovu bol i patnju ili pak ljubav i radost.........Nadam se da nisam sam i da postoje osobe kao sto sam ja.......
Na vrh Go down
magicgirl181

magicgirl181


Broj komentara : 218
Join date : 2011-10-15
Age : 26
Mjesto : Zenica,BiH

Sam u snu.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sam u snu....   Sam u snu.... Icon_minitimeFri Sep 21, 2012 3:35 pm

seeker2411 (citat):
Ja imam na licu oblik pentagrama sacinjen od benova.Kad se povezu zajedno cine cjelinu pentagrama.Pa me interesuje da li to nesto znaci ili je to cista slucajnost....
Zašto to NAS pitaš? Question Ima li to za TEBE neko posebno značenje? Very Happy
Usput,dobrodošao Smile
Na vrh Go down
Sponsored content





Sam u snu.... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Sam u snu....   Sam u snu.... Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Sam u snu....
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
arcanum :: Spiritualnost :: Sve i svašta-
Idi na: